Závěrečné boje turnajů v Jūrmale a Palermu: Ve hře o titul zůstávají i největší hvězdy

Baltic Open

Do zbrusu nového turnaje v kalendáři WTA v Lotyšsku vstupovala s nadějí, že by na domácí půdě mohla ukončit čekání na první triumf v sezoně. A tento plán světové jedenáctce a nejvýše nasazené Anastasiji Sevastova zatím do puntíku vychází. Ve čtvrtfinále loňská semifinalistka grandslamového US Open vyzve Rumunku Irinu Mariu Bara. A znovu bude velkou favoritkou. V Jūrmale prošla mezi osmičku nejlepších i turnajová šestka – teprve osmnáctiletá Ruska Anastasia Potapova.

  • Program čtvrtfinále:
14:00 P. Tig (Rum.) – A. Potapova (6-Rus.)
cca 16:00 K. Kawa (Pol.) – C. Paquet (Fra.)
nejdříve 17:00 A. Sevastova (1-Lot.) – I. Bara (Rum.)
cca 19:00 B. Pera (USA) – N. Stojanovic (Srb.)

Palermo Ladies Open

Antukový podnik se na okruh WTA vrátil po šesti letech, což si nemohla nechat ujít ani Nizozemka Kiki Bertens. Jediná účastnice z elitní Top 10 v pavouku dvouhry je suverénně největší hvězdou turnaje. Dobře si uvědomuje, že na Sicílii má velkou šanci získat už svůj třetí letošní titul a nic nepodceňuje. Šampionka z Petrohradu a Madridu ve dvou předešlých kolech neztratila ani set a dost možná se na tom nic nezmění ani po čtvrtfinále, v němž vyzve Italku Jasmine Paolini, až 142. hráčku světa.

  • Program čtvrtfinále:
16:00 J. Teichmann (8-Švýc.) – A. Friedsam (Něm.)
cca 18:00 A. Rus (Niz.) – P. Badosa (Špa.)
nejdříve 20:30 F. Ferro (Fra.) – L. Samsonova (Rus.)
cca 22:30 K. Bertens (1-Niz.) – J. Paolini (ITA)

Vyvrcholení turnajů v Jūrmale a Palermu můžete sledovat živě na stanicích O2 TV Sport a O2 TV Tenis, kde po čtvrtfinále odvysíláme i sobotní semifinálové duely a nepřijdete ani o závěrečné nedělní titulové souboje!

Foto: Baltic Open, Palermo Ladies Open

Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru