TIKI-TAKA: Světlice na Slavii? Počítáme s uzavřením stadionu, mrzí gólmana Koláře

Slavia se po dvou zápasech na hřištích soupeřů v nové sezoně představila o víkendu konečně v Edenu. Vzhledem k disciplinárnímu trestu ze závěru minulého ročníku zůstala zavřená proslulá tribuna Sever a „kotel“ se ta přesunul za branku na opačné straně stadionu.

Necelých deset minut před koncem se někteří jedinci rozhodli k činu, který zaslouží jen tvrdé odsouzení. Přestože dobře věděli, že klub se nachází v podmínce, zapálili zakázanou pyrotechniku a část z ní naházelo do sektoru určeného pro hostující fanoušky. Kvůli incidentu se mimořádně sešlo představenstvo klubu a přijalo nový návštěvní řád.

Už jste viděli? TIKI-TAKA: Návrat Martina Fenina! Zavzpomínal na první návštěvu a prozradil, co chystá

„Věřili jsme, že se poučí a už to nebudou dělat. Pro nás je to obrovská škoda, fanoušci jsou naším hnacím motorem. Když se nám na hřišti nedaří, tak nám vždy pomůžou. Byli jsme rádi, že po zavření tribuny Sever mohli na stadionu zůstat, ale to, co se odehrálo, se nelíbilo ani nám hráčům. Za tohle musí přijít test,“ řekl v TIKI-TAKA brankář sešívaných Ondřej Kolář, podle kterého v Edenu počítají s úplným uzavřením stadionu.

Jaký názor mají na odsouzeníhodné chování další hosté naší populární show?

Na oblíbený pořad plný fotbalu a dobré zábavy se můžete těšit opět za týden. Nový díl show TIKI-TAKA sledujte každé pondělí večer na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal!

Foto: O2 TV Sport

Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru