Mutua Madrid Open: Do 2. kola prošly tři Česky. Jaké soupeřky na ně čekají?

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=13732 AND vote > 0 AND vote <= 5

Kvitová vstoupila do svého oblíbeného turnaje, který dokázala loni ovládnout už potřetí, naprosto suverénně. Američanku Sofii Kenin smetla za pouhých 77 minut 6:1, 6:4 a naznačila, že i letos se chce dostat daleko. První krok za obhajobou titulu má světová dvojka za sebou, zvládne i druhý? Další překážku představuje kvalifikantka Kristina Mladenovic z Francie. S přemožitelkou Barbory Strýcové má bilanci 5:1, loni ji dokázala porazit jak ve finále v Petrohradu, tak v americké Cincinnati.

Sestry Plíškovy svedly třísetové boje

To Karolína Plíšková se na postup až nečekaně natrápila. V souboji s teprve osmnáctiletou Ukrajinkou Dayanou Yastremska byla čtyřikrát jediný míček od vyřazení, nakonec ale všechny mečboly soupeřky odvrátila a po více než dvouhodinovém boji vydřela postup – 5:7, 7:6 a 6:3. Turnajová pětka narazí na soupeřku z Ukrajiny i v následujícím kole – poprvé v kariéře se na okruhu utká s Katerynou Kozlova, aktuálně 84. hráčkou světového žebříčku.

Stejně jako Karolína musela otáčet i její sestra Kristýna, která si start v hlavní fázi turnaje musela vybojovat v kvalifikaci. Ukrajinku Martu Kostyuk, tenistku ze čtvrté stovky žebříčku WTA, udolala ve třech setech 3:6, 6:3 a 6:2. Ve druhém kole vyzve podstatně silnější soupeřku, 25. hráčku světa Chorvatku Donnu Vekič.

Nejen zápasy českých tenistek na prestižním turnaji v Madridu vysíláme v přímých přenosech na stanicích O2 TV Sport a O2 TV Tenis!

Sledujte prestižní tenisový turnaj v Madridu online přes O2 TV Sport Pack!

Foto: Profimedia

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru