Jeden večer, dva atraktivní MMA turnaje. Sledujte OKTAGON 11 a XFN 17 v multidimenzi!

„Jsme asi jediná televize v České republice, pro kterou takový souběh není problém. Samozřejmě je to nekomfortní pro fanoušky, kteří chtěli navštívit obě akce osobně. Divák O2 TV Sport si jednoduše ovladačem vybere, který turnaj chce sledovat. V průběhu lze kdykoli přepnout na ten druhý. Navíc hned po živých přenosech půjdou oba galavečery ze záznamu, takže si každý může pustit dané zápasy ve zpětném zhlédnutí,“ vysvětlil výhody multidimenze Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

Ostravu rozezní titulová bitva

Po vydařeném jubilejním desátém turnaji v pražské O2 areně se OKTAGON vrací do Ostravy a tentokrát se představí v největším sportovním stánku ocelového města – Ostravar Aréně pro devět tisíc diváků. V hlavním souboji večera se rozhodne o držiteli pásu pro šampiona welterové váhy. Ten má momentálně v držení David Kozma, jeho novým majitelem se ale touží stát Samuel „Pirát“ Krištofič.

„Podřizuji tomu úplně všechno a neúspěch si nepřipouštím. Nový král welteru je tu,“ hlásí sebevědomě „Pirát“, vítěz druhé série show OKTAGON Výzva. „Myslím, že nikdo nevěří, že může vyhrát. Možná si to namlouvá, ale pás zůstane u mě,“ reaguje Kozma.

OKTAGON 11 ale nebude jen o tomto zápase. Velká očekávání budí i odveta Miloše Petráška s Američanem Jeremym Kimballem. Nekompromisní řežba – to bude fight dvou ostravských borců Andrése Rašky s Václavem Mikuláškem, kteří se zrovna dvakrát nemusí a nebojí se to dát najevo. A vůbec poprvé se pod hlavičkou organizace představí hvězdný Karlos „Terminátor“ Vémola. Jeho přestup z konkurenčního XFN vzbudil takové pozdvižení, jaké česká MMA scéna dosud nezažila. V Ostravě ho prověří polský silák Pawel Brandys, který šest z osmi soupeřů ukončil před limitem.

Jaké hvězdy míří na XFN do Brna?

Stejně jako loni i v letošním roce uvidíte na O2 TV Sport všechny hlavní události nejsledovanějších domácích MMA organizací. Mezi ně patří i XFN, která se tuto sobotu poprvé představí v Brně. Do moravské metropole dorazí řada velkých jmen nejen česko-slovenské, ale i zahraniční scény v čele s šampionem Machmudem Muradovem. Ten se utká se Švédem Diegem Gonzalezem.

V DRFG Areně se fanouškům na XFN 17 dále ukáže velký slovenský talent Ľudovít Klein, zkušený ranař Martin Šolc, nadějný a odhodlaný Tomáš Fiala či Petra Částková, bojovnice z prestižní organizace Bellator.

Oba galavečery slibují parádní podívanou. Na O2 TV Sport je odvysíláme v přímém přenosu, v multidimenzi si sami vyberete, který z nich chcete sledovat a v průběhu můžete kdykoli přepnout na ten druhý. Sobotní večer plný toho nejlepšího MMA startuje v 18 hodin!

Foto: OKTAGON MMA, XFN

Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru