Soutěž o NANO puzzle: Vyhrajte svůj Old Trafford nebo Park Princů!

Jak na to?

Chcete vyhrát parádní Nanostad 3D puzzle Old Trafford či Parku Princů? Stačí poslat správnou odpověď na níže položenou soutěžní otázku na e-mail soutezO2sport@email.cz a pak mít trochu štěstí při losování. Odměněni budou celkem tři soutěžící. Pro lepší kontaktování nezapomeňte uvést celé jméno a celou adresu, kam máme případnou výhru zaslat. Spolu s odpověďmi napište, o jaký z těch dvou stadionů byste měli zájem 🙂

Soutěžní otázka:

Současný trenér Manchesteru United Ole Gunnar Solskjær dal v památném finále Ligy Mistrů v roce 1999

  • vyrovnávací gól
  • vítězný gól
  • nedal žádný gól

O CO HRAJEME? 

Nanostad 3D puzzle

Manchester United, Manchester, Velká Británie

Old Trafford je fotbalový stadion v anglickém Manchesteru a domov klubu Manchester United. S kapacitou 75 765 diváků je Old Trafford po Wembley druhým největším fotbalovým stadionem v Anglii.

Na stadionu, který Bobby Charlton přejmenoval na Divadlo snů, sídlí Manchester United od roku 1910, s výjimkou osmileté absence v letech 1941 až 1949 po bombardování hřiště během druhé světové války. V tomto období sdílel klub Maine Road s místním rivalem Manchester City.

V 90. letech 20. století a po roce 2000 se hřiště několikrát rozšířilo, mj. bylo na severní, západní a východní tribunu přidáno další patro, díky čemuž se stadion téměř vrátil ke své původní kapacitě 80 000 diváků. Budoucí rozšíření bude zřejmě zahrnovat přidání druhého patra na jižní tribunu, čímž by se kapacita zvýšila na více než 90 000.

Rekordní účast byla zaznamenána v roce 1939, kdy semifinále Anglického poháru mezi mužstvy Wolverhampton Wanderers a Grimsby Town sledovalo 76 962 diváků.

V roce 1966 hostilo hřiště zápasy mistrovství světa, v roce 1996 mistrovství Evropy a v roce 2003 finále Ligy mistrů UEFA. Kromě fotbalových událostí se na stadionu Old Trafford konalo v roce 2000 finále Světového poháru v ragby a od přijetí systému play-off v roce 1998 se zde odehrává finále ragbyové extraligy. Stadion byl dějištěm fotbalových zápasů během letní olympiády v roce 2012, včetně – poprvé ve své historii – ženského turnaje.

NANOSTAD je značka vysoce kvalitních 3D puzzle, které jsou replikami světoznámých fotbalových stadionů. Jsou kvalitní a celosvětově úspěšné, protože je zábavné je stavět s rodinou i s přáteli.

U dětí podporují vynalézavost a trénují motoriku.

Všechny dílky do sebe jednoduše zapadají a jsou očíslované, což usnadňuje stavbu. Navíc nepotřebujete lepidlo ani jiné nástroje! Stadiony jsou vyrobeny z polystyrenové pěny, pokryty kvalitním foto papírem.

Přejeme mnoho štěstí ve hře!

  • Manchester United Old Trafford

PRAVIDLA SOUTĚŽE

POŘADATEL

Společnost O2 Czech Republic, a.s., se sídlem v Praze 4, Za Brumlovkou 266/2, IČ: 60193336, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddíle B, vložka 2322 (dále jen „pořadatel“).

JAK SE SOUTĚŽE ZÚČASTNIT?

Soutěž probíhá na webu O2tvsport.cz ode dne vyhlášení (12.02.2019) do dne ukončení (18.02.2019). Soutěže se uživatel (dále jen „soutěžící“) zúčastní tak, že na e-mail soutezO2sport@email.cz zašle odpověď na soutěžní otázku.

VÝBĚR VÝHERCE

Výhercem se stanou 3 soutěžící, kteří budou po skončení soutěže určeni pořadatelem pomocí stanovené mechaniky. Mechanika je následující: Vyhrávají 3 soutěžící, kteří splňují podmínky zařazení do soutěže a jejichž odpověď bude správná. Pokud se odpovědi více soutěžících budou shodovat, výherce určí los. Každý může soutěžit jen 1x.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo uživatele, který nesplňuje podmínky stanovené v těchto pravidlech, nezařadit do soutěže nebo jej ze soutěže a webových stránek soutěže kdykoli po dobu trvání soutěže nebo po jejím skončení i bez odůvodnění odstranit, a to bez nároku na jakoukoliv kompenzaci.

PŘEDÁNÍ VÝHRY

Výhra bude výherci předána prostřednictvím České pošty.

PRÁVA A POVINNOSTI POŘADATELE SOUTĚŽE

V případě důvodného podezření podvodu, zneužití a/nebo chyby týkající se řádného provozování této soutěže si pořadatel vyhrazuje právo ji ukončit či pozastavit, pozměnit tyto podmínky, prohlásit oznámení zaslaná výhercům za neplatná nebo bez oznámení a jakékoli náhrady zablokovat účast soutěžícím, kteří se účastní soutěže v rozporu s dobrými mravy. Pořadatel neodpovídá za to, že si výherce nepřečte e-mail zaslaný pořadatelem oznamující jeho výhru a další postup. Pořadatel neodpovídá ani za jiné důvody, kvůli kterým výherce neobdržel e-mail od pořadatele nebo nekontaktoval pořadatele, pokud tyto důvody nespočívají na straně pořadatele.

Bude-li mít pořadatel oprávněné podezření na podvodné, nepoctivé nebo nekalé jednání soutěžícího či jiné osoby, která soutěžícímu napomohla či mohla napomoci k výhře, nebo pokud k takovému jednání dojde, bude soutěžící ze soutěže vyloučen (příkladem může být např. odeslání soutěžního e-mailu z více e-mailových adres nebo uvedení nepravého jména a příjmení v e-mailu); to platí stejně i v případě jiného jednání soutěžícího či jiné osoby, která soutěžícímu napomohla či mohla napomoci k výhře, jež je jinak v rozporu se soutěžními pravidly či podmínkami. Účast v soutěži nelze vymáhat soudní cestou. Ze soutěže budou vyloučeni všichni soutěžící, kteří řádně nesplní podmínky účasti v soutěži podle těchto pravidel. Ze soutěže budou vyřazeny e-maily, které jsou vulgární. Pořadatel si vyhrazuje právo v případě podezření ze zneužití soutěže určit odbornou komisi, která rozhodne o výhercích.

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ, SCHVÁLENÍ PRAVIDEL

Přihlášením se do soutěže soutěžící souhlasí s pravidly soutěže a dává pořadateli v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlas se zpracováním a použitím svých osobních údajů pro marketingové účely, zejména pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zák. č. 480/2004 Sb. na dobu dvou let v rámci činnosti pořadatele i třetích osob – partnerů pořadatele. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Soutěžící má právo svůj souhlas odvolat, a to písemnou formou na adresu sídla pořadatele, a dále práva dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit, zablokovat nebo požadovat jejich likvidaci, jakož i právo na omluvu. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem doručení pořadateli. Přijetím výhry poskytuje výherce souhlas k použití svých osobních údajů, projevů osobní povahy, podobizny, jména a příjmení či záznamů pro účely pořadatele po dobu 2 let. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné.

Účastník soutěže je srozuměn s tím, že poskytuje své informace organizátorovi a pořadateli soutěže.

 

 

Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru