SOUTĚŽ: Vyhrajte dva lístky na souboj Sparty se Zlínem!

SOUTĚŽNÍ OTÁZKY:

1, Jak skončilo poslední vzájemné měření sil Sparty se Zlínem v libeňské O2 areně? 

a) výhrou Sparty 5:2
b) vítězstvím Sparty 3:2
c) triumfem Zlína 5:1

2, Jak se jmenuje brankář, který tento týden zamířil ze Zlína do Sparty?

a) Libor Kašík
b) David Honzík
c) Jakub Sedláček

3, Který z těchto hokejistů Sparty oblékal dres Zlína?

a) Daniel Přibyl
b) Richard Jarůšek
c) Robert Říčka

PRAVIDLA SOUTĚŽE

POŘADATEL

Společnost O2 Czech Republic, a.s., se sídlem v Praze 4, Za Brumlovkou 266/2, IČ: 60193336, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddíle B, vložka 2322 (dále jen „pořadatel“).

JAK SE SOUTĚŽE ZÚČASTNIT?

Soutěž probíhá na webu O2tvsport.cz ode dne vyhlášení (10. 01. 2019) do dne ukončení (11. 01. 2019). Soutěže se uživatel (dále jen „soutěžící“) zúčastní tak, že na e-mail soutez@o2sport.cz zašle do pátečního rána (9:00) odpověď na soutěžní otázku.

VÝBĚR VÝHERCE

Výhercem dvou vstupenek se stanou dva soutěžící, kteří budou po skončení soutěže určeni pořadatelem pomocí stanovené mechaniky. Mechanika je následující: Vyhrávají dva soutěžící, kteří splňují podmínky zařazení do soutěže a jejichž odpovědi budou správné. Pokud se odpovědi více soutěžících budou shodovat, výherce určí los. Každý může soutěžit jen jednou.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo uživatele, který nesplňuje podmínky stanovené v těchto pravidlech, nezařadit do soutěže nebo jej ze soutěže a webových stránek soutěže kdykoli po dobu trvání soutěže nebo po jejím skončení i bez odůvodnění odstranit, a to bez nároku na jakoukoliv kompenzaci.

PŘEDÁNÍ VÝHRY

Výhra dvou vstupenek na utkání Sparta Praha vs. PSG Zlín (11. ledna) bude na výherce čekat v den zápasu na prodejně O2 v Galerii HARFA.

Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru