Soutěž o lístky: Vyhrajte dvě vstupenky na zápasy hokejové Sparty!

1, Za který klub nikdy nechytal šéf Sparty Petr Bříza? 

a) za Slavii

b) za Brno

c) za Duklu Jihlavu

2, Odkud přišel do Sparty švédský obránce Erik de la Rose? 

a) z Leksandsu

b) ze Slovanu Bratislava

c) z Vítkovic

3, Ve kterém klubu má vyřízené střídavé starty náhradní gólman Sparty David Honzík?

a) ve Slavii

b) na Kladně

c) v Prostějově

————————————————————————

PRAVIDLA SOUTĚŽE

POŘADATEL

Společnost O2 Czech Republic, a.s., se sídlem v Praze 4, Za Brumlovkou 266/2, IČ: 60193336, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddíle B, vložka 2322 (dále jen „pořadatel“).

JAK SE SOUTĚŽE ZÚČASTNIT?

Soutěž probíhá na webu O2tvsport.cz ode dne vyhlášení (28. 12. 2018) do dne ukončení (30. 12. 2018). Soutěže se uživatel (dále jen „soutěžící“) zúčastní tak, že na e-mail soutez@o2sport.cz zašle do nedělního dopoledne (10:00) odpovědi na soutěžní otázky. K mailu napište své telefonní číslo a zápas, který byste preferovali.

VÝBĚR VÝHERCE

Výhercem dvou vstupenek se stanou 4 soutěžící, kteří budou po skončení soutěže určeni pořadatelem pomocí stanovené mechaniky. Mechanika je následující: Vyhrávají 4 soutěžící, kteří splňují podmínky zařazení do soutěže a jejichž odpověď bude správná. Pokud se odpovědi více soutěžících budou shodovat, výherce určí los. Každý může soutěžit jen 1x.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo uživatele, který nesplňuje podmínky stanovené v těchto pravidlech, nezařadit do soutěže nebo jej ze soutěže a webových stránek soutěže kdykoli po dobu trvání soutěže nebo po jejím skončení i bez odůvodnění odstranit, a to bez nároku na jakoukoliv kompenzaci.

PŘEDÁNÍ VÝHRY

Výhra dvou vstupenek buď na utkání Sparta vs. Mladá Boleslav (30. prosince), nebo na duel Sparta vs. Chomutov (2. ledna) bude na výherce čekat v den zápasu na prodejně O2 v Galerii HARFA.

Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru