Představujeme vylepšenou verzi služby HBO OD. V O2 Videotéce navíc najdete tři desítky pohádek

V rámci O2 TV jsme pro vás v prosinci připravili hned několik novinek. Zásadní úpravy a vylepšení se dočkala služba HBO on Demand (HBO OD). Zákazníci, kteří si u O2 předplácí kanály HBO, tak mohou nově své oblíbené filmy a seriály sledovat v libovolném čase v HD kvalitě. O2 Videotéka zároveň nabídne speciální vánoční sekci s výběrem třiceti nejlepších vánočních filmů a pohádek. Pro diváky jsou navíc připraveny jako dárek i dva ochutnávkové kanály.

V rámci HBO OD se můžete těšit hlavně na navýšení obsahu, v nabídce tak najdete ještě více oblíbených filmů i seriálů všech žánrů. „Rodiče během vánočního volna určitě ocení, že pro nejmenší diváky je nově připravena samostatná sekce HBO OD Kids. Ta nabídne nejen oblíbené seriály, jako je Bořek stavitel, Prasátko Peppa, ale také dětské hollywoodské filmy z produkce studia Walt Disney,“ podotýká Anna Lenerová, šéfka obsahu O2 TV a připomíná, že služba HBO OD, která mění klasické pojetí televize, je mezi uživateli stále oblíbenější. „Zákazníci se nemusejí obávat, že by kvůli vánočnímu shonu některý svůj zamilovaný snímek propásli, naopak si jej mohou pustit kdykoliv. Ať už jde o aktuální hollywoodské trháky, nebo o stále více oblíbené seriálové maratony nejen z originální produkce HBO. Obsah se navíc každý týden doplňuje, takže uživatel má na výběr stále něco nového,“ dodává Lenerová.

Vánoční nadílka v O2 TV

Bez pohádek by to nebyly ty pravé Vánoce. Pohodovou sváteční atmosféru si můžete v O2 TV vychutnat také díky nové žánrové kategorii „Vánoční“, kterou najdete v Moje menu v sekci „Chci se dívat“, kde budou zařazeny filmy, pohádky a programy s vánoční tematikou. Další nálož vánoční pohody najdete v O2 Videotéce, ve které bude k dispozici až do 6. ledna 2019 hned 30 nadčasových vánočních filmů a pohádek, jako je například Šípková Růženka, Tři oříšky pro Popelku či snímky Anděl Páně 1 a 2.

V neposlední řadě jsme v prosinci pro zákazníky využívající balíček O2 TV M připravili hned dva ochutnávkové kanály – Filmbox Premium a Nick Junior.

V O2 Videotéce jsou pro uživatele připraveny tyto tituly:

Tři oříšky při Popelku

Pelíšky

Princ a večernice

S čerty nejsou žerty

S tebou mě baví svět

Sněženky a machři

Anděl páně

Anděl páně 2

Sám doma

Sáma doma 2

Doba ledová

Doba ledová 2 – Obleva

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů

Doba ledová 4: Země v pohybu

Kráska a zvíře

Rebelka

Popelka

Vánoční koleda

Ledové království

Šípková Růženka

Sněhurka a sedm trpaslíků

Pretty Woman

Láska nebeská

Deník Bridget Jonesové

Happy Feet

Vánoční prázdniny

Šťastný Nový rok

Polární expres

Vánoce naruby

Krásná pokojská

Jakub Olšanský Autor článku
Jakub Olšanský
Pro Jakuba jsou telekomunikace koníčkem. Zajímá se o novinky, mezi které patří sítě 5G či C-Roads nebo Big Data. Rád si o těchto nových trendech povídá i s odborníky z O2, se kterými připravuje zajímavé rozhovory.
Související článek Jako první na světě představujeme funkci AR Wi-Fi. Dostupnost sítě si díky ní můžete měřit prostřednictvím rozšířené reality
Nahoru