Víkend ve znamení MMA. O2 TV Sport odvysílá OKTAGON 10 i XFN 14 z Bratislavy!

Galavečer smíšených bojových umění OKTAGON 10 bude pro českou i slovenskou scénu opravdu velkou událostí. Vyvrcholením v podobě hlavního zápasu je vystoupení slovenského šampióna prestižní ruské organizace Fight Nights Global – Tomáše Deáka (18-9). Toho čeká dravý bojovník z USA – Cory Galloway (11-6).

Tahákem pro fanoušky bude i jeden z nejočekávanějších zápasů poslední doby, a sice titulová bitva welterové váhy mezi českým Davidem Kozmou (23-10) a slovenským Gáborem Borárosem (16-5).

Nepřehlédněte: Ondřej Novotný o OKTAGONU 10: Čeká nás nejzajímavější turnaj, jaký tu kdy byl!

Přijde i na korunování nového šampiona třetí série reality show OKTAGON Výzva. V sázce je kontrakt na deset tisíc euro. Vůbec prvním českým vítězem show se chce stát Jakub Dohnal. Naopak jeho soupeř, Karol Ryšavý, by rád zosnoval slovenský „hattrick“ . Diváci O2 TV Sport uvidí i šampiona Bellatoru Attilu Végha, kterého čeká velezkušený Brazilec. Chybět nebude ani miláček publika a idol žen Miloš Petrášek, jehož soupeřem bude protivník z elitní stovky, který má zkušenosti i z UFC.

Přímý přenos startuje v sobotu od 20.00 hodin.

Tip: Galavečery OKTAGON 10 i XFN 14 můžete sledovat s balíčkem O2 TV Sport Pack!

Nenechte si ujít další duel „Terminátora“

V neděli 18. listopadu se diváci mohou těšit na další show v podání předního českého MMA bojovníka Karlose „Terminátora“ Vémoly, jenž bude hlavním tahákem galavečera XFN 14. Jeho soupeřem bude o čtyři roky starší Moise Rimbon ze Spojených arabských emirátů (25-11), který neprohrál před časovým limitem od roku 2002.

V Bratislavě se v kleci objeví například i Ľudovít Klein, Miroslav Štrbák, Vojto Barborík a Roland Čambal, návrat do ringu absolvuje nejúspěšnější slovenský profesionální boxer Tomáš Kovács. Slovák Ivan „Buki“ Buchinger (34-6) a Khasan Askhabov (16-2) si to rozdají o titul šampióna pérové váhy. 

Všechny zápasy z XFN 14 z Bratislavy vysílá stanice O2 TV Sport v neděli od 19.00 hodin.

Stanice O2 TV Sport exkluzivně vysílá kromě OKTAGONU a XFN i přímé přenosy dalších nejslavnějších domácích MMA organizací – Heroes Gate, Fusion Fight Night (FFN) a Fight Night West (FNW). Nabídka zahrnuje také prestižní galavečery organizace M-1 Global.

Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru