OKTAGON 10 FIGHT CARD: Klání šampiónů světových organizací a finále OKTAGON Výzvy

Elita domácí scény v čele s šampiónem Fight Nights Global Tomášem Deákem, šampión Bellatoru Attila Végh nebo miláček publika Miloš Petrášek před sebou mají zápasy s opravdu velkými jmény a bojovníky se zkušenostmi z nejprestižnějších světových lig, včetně americké UFC.

Kromě stávajících hvězd na fanoušky v O2 areně čekají také ty vycházející. Svou šanci ukázat se na velké akci, v největším českém sportovním stánku bude mít také osmička bojovníků z třetí série show OKTAGON Výzva. Finálová dvojice dokonce odstartuje hlavní kartu.

Nepřehlédněte: Připoutaný k lůžku myslel, že je konec. Nyní se vrací v plné síle do O2 areny!

Vyvrcholením večera bude zápas aktuálně jediného československého šampióna jedné z největších světových organizací – Tomáše Deáka (18-9) – na foto. Toho čeká americká „Bestie“ Andrew Whitney (16-6). Návrat bývalého šampióna Bellatoru, Attily Végha (31-8), okoření velezkušený matador z Brazílie Maiquel Falcao (39-12), který po čas své kariéry sbíral zkušenosti po celém světě a organizacích jako UFC, Bellator, KSW, Fight Nights Global nebo M-1.

Test proti Grizzleymu z UFC

Na miláčka publika a super-talentovaného Miloše Petráška (11-3) čeká Američan Jeremy Kimball (15-8), který poslední dva roky své kariéry strávil v nejprestižnější UFC. Bojovník přezdívaný Grizzley drží titul zámořské organizace FFC a vítězství si připsal také v Bellatoru. Jestli má Petrášek ambice dostat se do UFC, tak Kimball je pro něj prvním testem.

Chybět nebude ani jeden z nejočekávanějších zápasů poslední doby, a sice titulová bitva welterové váhy mezi českým Davidem Kozmou (23-10) a slovenským Gáborem Borárosem (16-5). Rozjetý Kozma si v roce 2018 stihl připsat už čtyři vítězství v řadě a ve své váze neprohrál 11 zápasů v řadě. Boráros si naposledy famózně poradil s legendárním Číňanem Poborským.

Také čtěte: Kozma popichuje „Bestii“ Borárose: Jen si sypej, nepomůže ti to. Těš se do O2 areny!

Na kartě předzápasů se fanoušci mohou mimo dravou krev z OKTAGON Výzvy těšit na návrat elitního slovenského oblíbence Roba Pukače (12-5), kterého v československém duelu – po pauze – ověří Jan Janka (8-3). Kromě toho také jedno klání těžkých vah a samozřejmě ženský zápas, opět s Veronikou Rodovou.

OKTAGON 10 se za přítomnosti kamer O2 TV Sport uskuteční v pražské O2 areně 17. listopadu. Vstupenky jsou stále k dostání na TICKETPORTAL.

Představení účastníků OKTAGON Výzvy III:
Jakub Dohnal
Michal Konrád
Karol Ryšavý
Ján Velič
Aziz Dauliatov

Foto: OKTAGON MMA

Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru