SOUTĚŽ: Český lev se loučí. Vyhrajte dva lístky na Štěpánkovu exhibici!

SOUTĚŽNÍ OTÁZKY:

1, Kde se Radek Štěpánek narodil?

a) v Olomouci
b) v Karviné
c) v Praze

2, Jaké bylo nejlepší Štěpánkovo umístění v žebříčku ATP?

a) 6. místo
b) 8. místo
c) 10. místo

3, Jak se jmenuje dcera Radka Štěpánka a Nicole Vaidišové?

a) Sandra
b) Stella
c) Simona

Radek Štěpánek, Novak Djokovič. Foto: Getty Images

PRAVIDLA SOUTĚŽE

POŘADATEL

Společnost O2 Czech Republic, a.s., se sídlem v Praze 4, Za Brumlovkou 266/2, IČ: 60193336, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddíle B, vložka 2322 (dále jen „pořadatel“).

JAK SE SOUTĚŽE ZÚČASTNIT?

Soutěž probíhá na webu O2tvsport.cz ode dne vyhlášení (14. 10. 2018) do dne ukončení (17. 10. 2018). Soutěže se uživatel (dále jen „soutěžící“) zúčastní tak, že na e-mail soutez@o2sport.cz zašle do středeční půlnoci (23:59) odpovědi na soutěžní otázky.

VÝBĚR VÝHERCE

Výhercem dvou vstupenek se stane jeden soutěžící, který bude po skončení soutěže určen pořadatelem pomocí stanovené mechaniky. Mechanika je následující: Vyhrává jeden soutěžící, který splňuje podmínky zařazení do soutěže a jehož odpověď bude správná. Pokud se odpovědi více soutěžících budou shodovat, výherce určí los. Každý může soutěžit jen jednou.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo uživatele, který nesplňuje podmínky stanovené v těchto pravidlech, nezařadit do soutěže nebo jej ze soutěže a webových stránek soutěže kdykoli po dobu trvání soutěže nebo po jejím skončení i bez odůvodnění odstranit, a to bez nároku na jakoukoliv kompenzaci.

PŘEDÁNÍ VÝHRY

Výhra dvou vstupenek na exhibici „Český lev se loučí“ (18. října) bude na výherce čekat v den akce na prodejně O2 v Galerii HARFA.

Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru