Výrazně zrychlujeme pevný internet pro 1,5 milionu domácností. Změřte si rychlost vašeho připojení

Celkem 1,5 milionu domácností jsme koncem září výrazně zrychlili DSL internet. Zhruba 900 tisíc z nich může místo tarifu Internet OPTIMAL HD (20 Mb/s) získat výkonnější Internet AKTIV HD s rychlostí až 50 Mb/s a 600 tisíc dalších domácností může nyní nově využít tarif Internet Premium HD s rychlostí až 100 Mb/s.

Pokud pro svou práci i volný čas potřebujete přijímat i odesílat větší toky dat, můžete si už nyní ověřit novou vyšší rychlost na své adrese zde.

Výhodou je, že podstatně rychlejší internet na doma nezvýší nijak výrazně cenu za vaše připojení. „Internet AKTIV HD s rychlostí až 50 Mb/s lze pořídit už od 449 korun měsíčně. To je o pouhých 50 korun více než nižší tarif OPTIMAL HD s rychlostí 20Mb/s,“ vysvětluje Martin Čejka, ředitel pro fixní služby společnosti O2.

Internet PREMIUM HD pak můžete mít už od 549 korun měsíčně. „Tímto krokem vycházíme vstříc našim zákazníkům, napříč celou Českou republikou, kteří chtějí mít doma spolehlivé a rychlé připojení za rozumnou cenu,“ dodává Čejka.

Výše uvedené tarify si naplno užijete také v kombinaci se srdcem chytré domácnosti O2 Smart Boxem. Nejvýkonnější modem na trhu letos oslavil své první narozeniny. U zařízení, které jsme vyvinuli zcela ve vlastní režii, si zákazníci nejvíce chválí funkce chytré domácnosti, kvalitu pokrytí Wi-Fi sítě, ale i jeho moderní design. Více informací o O2 Smart Boxu je k dispozici zde. Přehled všech nabízených tarifů pevného internetu je zde.

Jakub Olšanský Autor článku
Jakub Olšanský
Pro Jakuba jsou telekomunikace koníčkem. Zajímá se o novinky, mezi které patří sítě 5G či C-Roads nebo Big Data. Rád si o těchto nových trendech povídá i s odborníky z O2, se kterými připravuje zajímavé rozhovory.
Související článek Vylepšujeme O2 Smart Box a spouštíme novou Smart Wi-Fi
Nahoru