Vylepšujeme O2 Smart Box a spouštíme novou Smart Wi-Fi

Vylepšujeme O2 Smart Box a spouštíme novou Smart Wi-Fi

Vylepšujeme O2 Smart Box a spouštíme novou Smart Wi-Fi

Od května letošního roku dostali zdarma všichni naši zákazníci využívající chytrý modem O2 Smart Box, funkci Smart Wi-Fi. Zajímá vás, co tahle nová vychytávka umí? Hned vám to vysvětlíme. Umožňuje průběžným skenováním najít nejlepší a nejstabilnější Wi-Fi kanál. Už tak nemusíte ručně přepínat mezi pásmy 2,4 GHz a 5 GHz, O2 Smart Box to za vás udělá automaticky na každém připojeném zařízení. Díky tomu budete mít zajištěnou tu nejlepší možnou kvalitu Wi-Fi dle aktuální situace ve své domácnosti a jejím okolí.

„Uživatel vidí na svých domácích zařízeních až desítky Wi-Fi od svých sousedů, které fungují na mnoha různých vysílacích kanálech. Pokud ale běží na stejném kanále, mohou mu jeho vlastní Wi-Fi zpomalovat. Funkce Smart Wi-Fi dokáže sama určit ten nejvhodnější vysílací kanál a umí automaticky přepínat mezi pásmy 2,4 GHz a 5 GHz, ať už pro mobil, tablet nebo notebook,“ popisuje Roman Bacík, produktový manažer O2.

Výhodou také je, že pokud si Smart Wi-Fi zapnete v mobilní aplikaci, tak se vám obě zmiňovaná pásma sjednotí pod jeden vysílaný název (SSID). Stačí se tedy připojit vždy jen k jedné Wi-Fi, jedním heslem a už se o nic nestarat. „Uživatelé tak budou mít vždy zaručeno přepínání obou vysílaných Wi-Fi pásem a jejich kanálů, které se přizpůsobí potřebám konkrétního zařízení dle okolního prostředí. Novou funkci navíc získá každý stávající a nový majitel O2 Smart Boxu zdarma formou aktualizace,“ dodává Roman Bacík.

O2 aktualizovalo aplikaci Smart Boxu

Na základě zpětné vazby a komunikace se zákazníky jsme také připravili novou aktualizaci mobilní aplikace O2 Smart Boxu, která vám ještě více zjednoduší jeho počáteční nastavení a ovládání. V aplikaci můžete nově využít například záložku robot, kde si jednoduše nastavíte například filtraci bazénu, zalévání zahrady či spínání teploty v domácnosti. Celkově je tak aplikace více intuitivní a přehlednější, než je jí předchozí verze.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Zdeněk Brunclík Autor článku
Zdeněk Brunclík
Nějakou tu mobilní aplikaci má v telefonu nainstalovanou každý a mnoho lidí si bez nich neodkáže život představit. Jaké jsou v této oblasti nové trendy, jaké vychytávky vám v mobilu nesmí chybět? Poradí vám O2 Guru Zdeněk „Bruno“ Brunclík, který ve firmě pracuje přes 25 let a aktuálně si libuje v produktech značky Apple. Do mobilu si nejčastěji instaluje aplikace pro fitness a zdravý životní styl, protože posilování je jeho celoživotní vášní. V O2 Guru týmu ho přezdívají Q, podle Quartermastera z Jamese Bonda, protože shání nejrůznější HW vybavení na O2 akce, roadshow a eventy. Zajímá se také o 5G a svět rozšířené a virtuální reality.
Související článek Zvládněte jarní únavu s pomocí těchto mobilních aplikací! 
Nahoru