Tři extraligové otázky: HC Škoda Plzeň

Jak vyřešit brankářský rébus?

S Miroslavem Svobodou se při jeho příchodu počítalo dlouhodobě. Jenže vábení z Milwaukee a touha prorazit v zámoří změnily situaci. Hledala se nová jednička. Přišla další nová mladá krev. Dominik Frodl odchytal dva vynikající ročníky ve Slavii a řekl si o angažmá o patro výš. Záda mu bude krýt Bělorus DmitrijMilčakov.

Kdo nahradí opory v obraně?

Petr Kadlec ukončil kariéru. Michal Moravčík a David Sklenička se vydali do zámoří. Tři citelné zásahy zbouraly defenzivní pilíře. Jakub Kindl musí přijmout roli lídra za podpory Conora Allena a Nicka Jonese. O slovo se přihlásí také mládežnický reprezentant David Kvasnička.

Zopakuje Plzeň semifinále?

Bude to náročné, ale je to možné. I přes zmiňované změny se dá čekat, že Plzeň bude hrát atraktivní útočný hokej. Materiál směrem dopředu je k dispozici. I v útoku ale odešlo 57 bodů Tomáše Mertla. Nicméně pořád má Plzeň automatismy, které by měly slavit úspěch. Semifinále je opět reálné!

Tři osobnosti

Milan Gulaš

I s playoff nastřádal fantastických 70 bodů. Jednoznačný lídr, který si také bude ale zvykat na nové parťáky. Měl by být opět strůjcem hokejové zábavy a jeho příspěvek bude stěžejnější než v minulé sezoně.

Václav Nedorost

Rodilý Jihočech hlásí návrat zpátky do extraligy. Po roce doma má před sebou novou výzvu. Loni nasázel v dresu Českých Budějovicích solidních 22 branek. Přichází šikovnost a zkušenost. Tenhle tah musí vyjít, pokud ho nezlomí zdraví!

Ondřej Kratěna

Zkušenost na druhou, hokejová oddanost, sympatie, a hlavně vítězná mentalita. 0sm mistrovských titulů nese jeho podpis. Rozhodl se pokračovat a pro Plzeň jedině dobře. Třeba napíše ještě jednu zlatou tečku.

Sledujte Tipsport extraligu od 14. září na O2 TV Sport!

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru