Statistický systém Tracab: Co dokáže na hráče i týmy během zápasu prozradit?

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=15490 AND vote > 0 AND vote <= 5

O2 TV vůbec poprvé v historii nejvyšší české soutěže odvysílá všechny zápasy v sezoně. Hned trojici nejatraktivnějších utkání z každého kola si můžete na stanicích O2 TV Sport a O2 TV Fotbal vychutnávat v té nejlepší vysílací kvalitě. U těchto přenosů navíc nechybí ani plné výhody multidimenze včetně zápasových studií či systému Tracab.

Díky němu lze v reálném čase porovnávat a vyhodnocovat aktuální hráčské i týmové statistiky. Dalo by se říct, že o hráčích, kteří jsou v danou chvíli na hřišti, ví vlastně všechno.

Jak to funguje? Jedna z obrazovek v rámci multidimenze vždy umožní přímo během přenosu sledovat jedinečné parametry, jako třeba aktuální, průměrná či maximální rychlost hráčů nebo uběhnuté vzdálenosti. Technologie Tracab umí i 3D vizualizace herních momentů. A to všechno v reálném čase. V zahraničí se jedná o velmi úspěšný a populární prvek při přenosech, nyní si tuto užitečnou vychytávku můžete užívat při přenosech utkání z FORTUNA:LIGY!

Chcete si užívat zápasy fotbalové FORTUNA:LIGY s tím nejlepším servisem včetně aktuálních statistik? Pořiďte si O2 TV včetně stanice O2 TV Sport a českou nejvyšší soutěž budete mít jako na dlani!

Foto: O2 TV Sport

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru