Soutěž o lístky: Robbie Williams už v sobotu v O2 areně.

Robbie Williams se v novém albu vrací ke swingu a po 11 letech také do Prahy, kde vystoupí v rámci oslav 10. výročí O2 areny. O tom, že je na co se těšit svědčí i fakt, že lístky byly pryč během několika hodin. My jsme si pro vás ale 2 schovali, a tak jeden z vás vyrazí i s doprovodem na tuhle koncertní událost letošního jara.

Jak vyhrát 2 lístky na Robbieho?
Stačí mít dnes poslední slovo pod naším postem.

williams-top-3

Pravidla jsou jasná, stačí dát Like u našeho soutěžního příspěvku na Facebooku a udržovat své komentáře jako poslední. Autor posledního komentáře přidaného před půlnocí od nás dostane 2 lístky na sobotní koncert do O2 areny.

 

Kompletní pravidla

Swing both ways aneb Robbie, jak ho už dlouho neznáte

Nové album Robbieho Williamse vyšlo 15. listopadu pod názvem “Swings Both Ways“ a obsahuje sedm předělávek klasických swingově laděných songů a šest novinek, které Robbie dal dohromady se svým dlouholetým přítelem Guy Chambersem. Ten stál u zrodu většiny Robbieho desek i hitů, a tak lze očekávat, že i tentokrát půjde o mimořádně povedenou spolupráci.

williams-plakat

Deska je atraktivní i díky nevšedním hostům. Na natáčení alba si Robbie totiž pozval například Lily Allen, Michaela Bublého, Kelly Clarkson nebo Olly Murse. V pilotním singlu zpívá ale pouze on sám, a je třeba říct, že mu to jde opět skvěle. Pohodová píseň “Go Gentle“, na které se Robbie podílel jako autor textu i hudby, tohoto britského umělce ukazuje v trochu jiném světle, než jsme byli v poslední době zvyklí.

V první řadě jsem chtěl udělat swingové album, protože jsem chtěl udělat swingové album. Vždycky jsem věděl, že bych mohl udělat další, a myslím si, že teď je ten správný čas to udělat. Užívám si show-biz a užívám si můj život a moje chápání, kde jsem teď a že je třeba, abych koncertoval pokaždé, když vydám nahrávku.

Album je tentokrát definitivní ódou a milující pohled na období na této planetě, ke kterému jsem nikdy nebyl pozván a kterého jsem nikdy nebyl součástí. Ale chtěl jsem být a stále se cítím s ním velmi silně spojen.

Plánoval jsem, že deska bude velmi podobná té poslední, a pak jsem si uvědomil, že to vlastně není to, co jsem chtěl. Je to jiné – nejedná se jen o převzaté skladby, měl jsem i nějaké písničky, které jsem chtěl, aby svět slyšel. Takže deska je velmi, velmi podobná té poslední a zároveň velmi odlišná a doufám, že díky ní se svět stane mým miláčkem a naopak!“ Robbie Williams

Robbie Williams je bezesporu jedním z nejúspěšnějších interpretů hudebního průmyslu. Doposud prodal více než šedesát miliónů alb, získal více cen Brit Awards než kterýkoliv jiný umělec (celkem 17) a šest z jeho alb se objevuje v první stovce nejprodávanějších desek v historii Velké Británie. Navíc se zapsal i do Guinnessovy knihy rekordů, kdy se v roce 2006 během jediného dne prodalo více než 1,6 miliónů lístků na jeho koncertní turné.

 

 

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Představujeme vám 7 důvodů, proč si koupit smartphone Google Pixel. Věděli jste, že u O2 k němu dostanete O2 TV HBO a Sport na půl roku zdarma? 
Nahoru