Střípky z iCon 2015 – Roboraptor v akci

Opět jsme tu s rychlým přehledem toho, co jste mohli vidět na festivalu iCon Prague 2015. Tentokrát se podíváme na zoubek (nejen) dinosaurovi.

Máte technicky zaměřené děti a chcete jim udělat radost nějakou originální hračkou? Co může být originálnějšího než spojení robota a velociraptora? Nic. Možná jen spojení robota a člověka. Takže je štěstí, že oboje jsme pro vás vyzkoušeli na festivalu iCon. A víte co? Je to neuvěřielná zábava. Roboraptor i Robosapien pocházejí z dílny firmy WowWee a můžete je ovládat přes ovládač, pomocí infraportu nebo z aplikace. A když se podíváte na naše video, zjistíte, že s nimi můžete dělat spoustu věcí. Bojovat, tančit, vozit jídlo nebo pití… Náš odhad je, že si s nimi budete nakonec hrát častěji, než vaše děti 🙂

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Navigace v mobilu byla už před 25 lety, pamatovat si to nebudete
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru