Střípky z iCon 2015 – Ollie je superzábavný válec

Minule jsme vám připomněli, jak si Samsung představuje virtuální realitu. A dnes je na řadě něco mnohem jednoduššího. Až triviálního, chtělo by se říct. Jde totiž o válec jménem Ollie na dálkové ovládání. Že to nemůže být zábavné? Omyl. Právě ty nejjednodušší věci vám totiž vydrží nejdéle, protože musíte zapojit vlastní představivost. Válci, který může uhánět rychlostí až 22 km/hod, můžete stavět různé překážkové dráhy, nebo si z vašeho obývacího pokoje udělate zajímavý slalom. Koneckonců – podívejte se sami. Veškerý pohyb samozřejmě ovládáte ze svého iPhonu.

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Dveře do světa Galaxy AI vám otevřou nové skládačky od Samsungu! Ulehčete si život se smartphony Z Flip6 a Z Fold6 
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru