Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=3995 AND vote > 0 AND vote <= 5

Fotoaparáty Samsung Galaxy zamířily do nabídky O2, můžete je vyhrát

V naší nabídce se objevila celá nová řada produktů. Jde o chytré fotoaparáty z portfolia Samsung. Mezi přístroji s operačním systémem Android si vyberou fotografové s různými nároky, tři dostupné modely pokrývají široké spektrum fotoaparátů.

Velká letní soutěž

O nové fotoaparáty s námi můžete navíc soutěžit. Spustili jsme soutěž, v rámci které získá každý návštěvník O2 prodejny možnost získat některý z nových fotopřístrojů z nabídky Samsungu. Stačí si na prodejně vyzvednout voucher s kódem, pomocí něj se zaregistrovat na webových stránkách letoplnevyher.cz a nahrát sem svou fotografii s letní tématikou. Pak už stačí jen čekat, soutěž bude probíhat do 31.8. a následně vybere porota nejzdařilejší snímky a tedy i výherce.

Zákazníci, kteří si při své návštěvě zakoupí jeden z nových fotopřístrojů Samsung Galaxy NX, Galaxy Camera 2 nebo Galaxy K Zoom získají šanci vyhrát právě některý z těchto modelů. Připraveny jsou dva kusy Galaxy NX, pro dalších 15 výherců je tu Galaxy Camera 2 a výherci na 18. – 31. místě v pořadí získají model K Zoom, pro soutěžící na 32. – 66. místě jsou připraveny chytré telefony Samsung. I zákazníci, kteří si nový fotopřístroj nepořídí, mají velkou šanci nakonec jeden získat. Pro ně je v soutěži připraveno pět kusů Galaxy Camera 2, šest modelů Galaxy K Zoom a tablety a chytré telefony Samsung pro výherce na 12. – 51. místě.

Fotoaparáty Samsung s Androidem

Samsung začal na fotopřístrojích s operačním systémem pracovat před několika lety, první výsledek této práce se dostavil v srpnu roku 2012, tehdy šlo o fotoaparát Samsung Galaxy Camera. Ten neuměl telefonovat, ovšem disponoval jen datovým připojením a operačním systémem Android s podobným hardwarem, jako tehdejší špičkový Samsung Galaxy S3.

K modelu Camera se vloni přidal menší typ Samsung Galaxy S4 Zoom, který dodnes najdete v naší nabídce. Ten už kombinuje klasické funkce smartphonu s kompaktním fotoaparátem se zoom objektivem. Samsung následně portfolio svých fotoaparátů s operačním systémem Android výrazně rozšířil a tak teď do nabídky přinášíme tři nové modely.

Galaxy K Zoom je nástupcem S4 Zoom, vylepšený model Galaxy Camera 2 je výkonný kompaktní fotoaparát a Galaxy NX je špičkový fotoaparát s výměnnými objektivy. Všem je krom přítomnosti Androidu společná i datová konektivita, díky které můžete pořízené fotografie přímo z přístrojů odesílat prakticky kamkoli.

Samsung Galaxy K Zoom

Nejnovější Samsung Galaxy K Zoom je určen především těm uživatelům, kteří chtějí mít svůj kompaktní fotoaparát vždy u sebe a přitom nechtějí vedle smartphonu nosit ještě druhé zařízení. Galaxy K Zoom je přesně kombinací těchto dvou přístrojů, z obou světů si přitom bere to nejlepší. Má tedy 4,8 palcový HD displej, silný čtyřjádrový procesor Exynos nebo podporu LTE. To vše s nejnovějším Androidem 4.4.2.

Fotografická část pak spoléhá na dvacetimegapixelový čip. To není nic, co bychom nenalezli v mnohých moderních smartphonech. Čip je tu ovšem doplněn výkonnou optikou s desetinásobným zoomem. Rozsah ohniskové vzdálenosti je 24 – 240 mm. Je tu optická stabilizace obrazu a chybět nemůže ani xenonový blesk, který vytvoří mnohem více světla než diody u smartphonů. Celek váží 200 gramů, což je oproti smartphonům jen nepatrně více.

Jedinečná kombinace chytrého telefonu a fotoaparátu bude v našem e-shopu stát 12 995 korun.

Samsung Galaxy Camera 2

Samsung_Galaxy_Camera_2_01Nová Galaxy Camera 2 je už v podstatě samostatný kompaktní fotoaparát. Na první pohled jsou parametry podobné Galaxy K Zoom –  HD displej má úhlopříčku 4,8 palce, procesor je opět čtyřjádrový. Fotografická část se však liší. Camera 2 má fotografický čip s rozlišením „jenom“ 16 megapixelů. Čip je však větší, což znamená snazší sběr světla za horších světelných podmínek. Opět nechybí optická stabilizace obrazu.

Galaxy Camera 2 se liší také tím, že nemá možnost připojit se k mobilním sítím, pro konektivitu bude muset postačit wi-fi a Bluetooth. Díky těmto ústupkům je však Galaxy Camera 2 cenově dostupnější alternativou pro ty, kdo touží po chytrém fotoaparátu. Cena v našem e-shopu startuje na 9 995 korunách.

Samsung Galaxy NX

Pro náročné fotografy je určen fotoaparát s výměnnými objektivy Galaxy NX. Jde o takzvanou bezzrcadlovku schopnou pořizovat snímky na téměř profesionální úrovni. Právě profesionálům může kombinace vysoké obrazové kvality, kterou ovlivňuje hlavně špičková optika výměnných objektivů a datové konektivity v podobě podpory 3G nebo LTE sítí velmi imponovat. Snímky špičkové úrovně mohou odesílat přímo z terénu. I tento velký fotoaparát má vestavěné GPS.

Galaxy NX má rozlišení 20,3 megapixelů a standardně je dodáván s objektivem o rozsahu 18 – 55 mm s optickým stabilizátorem a rozsahem světelnosti F3.5 – F5.6. Oproti kompaktním modelům tu mohou fotografové využít k fotografování i hledáček s SVGA rozlišením. K fotoaparátu je možné jako příslušenství dokoupit celou řadu dalších objektivů.

Cena kompletu pro náročné fotografy začíná na 36 995 korunách

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Recyklovaný hliník, titan, větší jas a odolnost: O2 spouští předobjednávky iPhonů 15
Nahoru