Podminky cookies

Za dobití předplacené karty získáte rovnou dvě odměny

Jako vánoční dárek dává O2 svým zákazníkům s předplacenými kartami ne jednu, ale hned dvě odměny za dobití. Pro získání dvojité odměny stačí dobít v období od 11. listopadu do 31. prosince 2013 libovolnou částku. Výše dobití ovlivňuje hodnotu odměny – při dobití 400 a více korun jsou odměny atraktivnější.

Dvojitá odměna vám nabízí možnost využít například služby, které jste doposud nepoužívali, samozřejmě můžete získat i hodnotné výhry, slevy na nákupy i služby a ve hře jsou i mobilní telefony, notebooky a další ceny. Pokud budete mít třeba při vybírání první odměny štěstí a získáte to, po čem jste toužili, můžete namísto hry o druhou odměnu darovat 10 korun na provoz Linky bezpečí. Stačí se jednoduše druhé odměny vzdát, program Odměna za dobití sám přispěje na konto linky a vás to nebude nic stát.

Odměna za dobití je hra, konkrétní zisk výhody určuje náhoda, ale částečně také snaha hráče. Během dne jsou určeny časy, ve kterých lze získat některou z konkrétních odměn, takže na ně můžete počíhat. Každý měsíc se také hraje o hlavní cenu v hodnotě 100 tisíc korun – do konce listopadu je to voucher na nábytek na míru od společnosti Woodface, v prosinci můžete hrát o poukaz na nákup v řetězci obchodů s elektronikou Datart. Stačí správně tipnout odpověď na soutěžní otázku. Ti, kdo dobijí částku 400 korun a více navíc mohou tipovat dvakrát.

Držíme vám palce, ať vám padne ta pravá výhra.

Související článek Je to tady. Spustili jsme předobjednávky nového iPhone 11
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru