Sledujte ujeté kilometry a spotřebu paliva s aplikací Fuelio

I kvůli pandemii nového koronaviru vyměnila řada z nás MHD za osobní automobil. Naší peněžence ale tato změna moc neprospívá. Bude se vám proto hodit chytrá aplikace Fuelio. Je určená ke sledování ujetých kilometrů, spotřeby paliva a s tím spojených nákladů.

Aplikace dokáže vizualizovat vaše tankování na mapách Google. Tahle jednoduše ovladatelná appka obsahuje podrobné statistiky a vybavena je českým rozhraním. Dostanete s ní přehled o každé kapce vašeho benzinu nebo nafty. Aby byla Fuelio užitečná, je potřeba po spuštění nadefinovat parametry vašeho vozidla. Pokud jich máte více, není problém si jich do aplikace zadat více a jednoduše mezi nimi přepínat.

 

Výhodou je, že appka je zdarma a bez reklam. Pro sledování servisu, údržby či povinného ručení už musíte šáhnout po placené verzi. Pokud vám ale stačí informace o spotřebě paliva, nemusíte řešit vůbec nic. I s minimem zadaných informací dostanete skvělé přehledy, která vám pomohou ušetřit. Aplikace je dostupná pro zařízení s operačním systémem Android.

Ušetřete s balíčky O2 Spolu

Appku už máte staženou, ale stále nejste s vašimi měsíčními výdaji spokojeni? Ušetřit můžete i na internetu a volání v rámci služby O2 Spolu. Balíčky O2 Spolu představují cenově nejvýhodnější kombinaci služeb nejen pro rodiny. Každý, kdo si spojí pevný internet, televizi a volání od O2 do jednoho baličku, ušetří. Čtyřčlenná rodina i 1 000 Kč měsíčně. Kolik uspoří konkrétní domácnost si nyní může kdokoli ověřit zde.

 

Zdeněk Brunclík Autor článku
Zdeněk Brunclík
Nějakou tu mobilní aplikaci má v telefonu nainstalovanou každý a mnoho lidí si bez nich neodkáže život představit. Jaké jsou v této oblasti nové trendy, jaké vychytávky vám v mobilu nesmí chybět? Poradí vám O2 Guru Zdeněk „Bruno“ Brunclík, který ve firmě pracuje přes 25 let a aktuálně si libuje v produktech značky Apple. Do mobilu si nejčastěji instaluje aplikace pro fitness a zdravý životní styl, protože posilování je jeho celoživotní vášní. V O2 Guru týmu ho přezdívají Q, podle Quartermastera z Jamese Bonda, protože shání nejrůznější HW vybavení na O2 akce, roadshow a eventy. Zajímá se také o 5G a svět rozšířené a virtuální reality.
Související článek S aplikací iPumpuj najdete nejlevnější čerpací stanice v okolí
Nahoru