Podminky cookies

Víkendová nákupní horečka vypukne i u O2

Víkendová nákupní horečka vypukne i u O2

Víkendová nákupní horečka vypukne i u O2

Nadcházející víkend se můžete nachystat na novou sezónu a vybavit se smartphony Samsung za zvýhodněné ceny. Blíží se totiž tři dny plné slev v rámci akce Shopping Fever a O2 bude letos přitom.

Vybrané modely jsou pro vás od pátku 13. do neděle 15. dubna připraveny s dvacetiprocentní slevou. Jen u nás je navíc možné je kombinovat s bonusem dva nebo čtyři tisíce korun k tarifu – model Samsung GALAXY A3 (2017) tak můžete získat za 1 596 korun. Tento 4.7 palcový smartphone vás nadchne 13 megapixelovým zadním fotoaparátem se skvělým rozlišením. Díky tomu budete mít své jarní výlety zachycené v celé jejich kráse. Samozřejmostí je pak spojování hovorů přes 4G LTE síť – technologii VoLTE, díky které si užijete špičkový zvuk s potlačeným ruchem z okolí. Více informací o telefonu najdete zde.

 Za méně než poloviční cenu si můžete dopřát také Samsung Galaxy A8 a užít si skvělou podívanou na téměř bezrámečkovém 5.6 palcovém Infinity displeji, který je nyní ještě delší, takže vám usnadní procházení webových stránek i sociálních sítí – při čtení nemusíte tolik scrollovat a šetříte tak své palce. Díky technologii Super AMOLED je displej skvěle čitelný i na přímém slunci. Nic už vám tak nebude bránit využít svůj telefon naplno, i když jste zrovna venku nebo na cestách. Více informací o telefonu najdete zde.

S cenovým zvýhodněním 20 % si můžete pořídit i model Samsung Galaxy A5 (2017) ve výjimečném designovém provedení se 16 megapixelový fotoaparátem se skvělých rozlišením. I u tohoto telefonu je samozřejmostí čistý zvuk a spojení hovoru za dvě sekundy díky technologii VoLTE. Více informací o tomto modelu najdete zde.

Všechny telefony je u O2 možné koupit na splátky bez navýšení s nulovou akontací a zřídit si k nim pojištění proti krádeži nebo poškození. Využít můžete i výkupu vašeho starého telefonu. Hodnotu odkoupeného mobilu vám odečteme z ceny nového zařízení.

Kromě slevy na mobily jsme pro vás na následující víkend připravili také akci 1 + 1 na příslušenství. Při nákupu vybraných krytů a tvrzených skel na telefon nebo tablet získáváte druhý levnější výrobek zdarma.

 

 

 

Dan O2 Článek napsal(a) Dan O2 9.4.2018
Související článek Aplikace Tapito vám přehledně naservíruje zprávy, které vás zajímají
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru