Startuje fotbalová FORTUNA:LIGA. Jen na O2 TV uvidí diváci poprvé v historii všechny zápasy

  • Díky novým technologiím, které O2 TV přináší do českého fotbalu, budou moci zákazníci poprvé v historii sledovat v televizi všechny zápasy první ligy.
  • O2 TV nabídne unikátní multidimenzi, která umožní výběr ze souběžně hraných zápasů, zpětné zhlédnutí až 7 dní, přepínání mezi kamerami i systém Tracab,díky kterému je možné porovnávat v reálném čase aktuální statistiky. To vše až na čtyřech zařízeních – televizi, počítači, telefonu nebo tabletu.
  • Zábavná fotbalová show TIKI-TAKA pokračuje pravidelně v pondělí od 20.00 hodin.
  • Televize O2 TV nasadí v prvním kole na nejatraktivnější zápasy moderní přenosový vůz, který umožní zapojení videorozhodčího. Půjde o duely: Dukla–Plzeň, Sparta–Opava a Olomouc–Slavia.
  • Jen diváci O2 TV uvidí v dalších letech kromě kompletní FORTUNA:LIGY také všechny zápasy hokejové extraligy a kompletní Ligu mistrů UEFA.

Digitální televize O2 TV nabízí nyní svým zákazníkům rekordní množství sportovního obsahu. Kromě kompletní Ligy mistrů, kde nechybí ani 4. předkolo, vyřazovací fáze, samotné finále a Superpohár UEFA, se pouze divák O2 TV může těšit na stovky přenosů z české nejvyšší fotbalové soutěže.

Jak bude vysílací formát FORTUNA:LIGA vypadat? Stanice O2 TV Sport přinese exkluzivně tři nejlepší zápasy z každého kola v nejvyšší kvalitě. U těchto duelů nebudou chybět zápasová studia, výběr z více pohledů kamer nebo systém Tracab, který živě sleduje statistiky o týmech či hráčích. Divák tak má jistotu, že nejatraktivnější utkání jako jsou derby pražských „S“, duely z finálové nadstavby či střetnutí Plzně proti Slavii a Spartě uvidí výhradně na O2 TV Sport.

Další čtyři utkání poběží v O2 TV v multidimenzi v tzv. HD streaming kvalitě. „Tato utkání budou v HD rozlišení, ale jsou přenášená menším počtem kamer,“ vysvětluje Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport. „Je to historický moment, kdy umožníme fanouškům všech klubů v první lize, aby živě sledovali výkony svých oblíbenců. Samozřejmě se to týká i nadstavbové části, kde se odehrají skupiny o titul, o postup do Evropské ligy a o udržení,“ doplnil Marek Kindernay. Jeden zápas (čtvrtá volba) z každého kola FORTUNA:LIGY pak odvysílá kanál ČT sport, který zákazníci O2 TV najdou ve všech tarifech.

Tradičně v pondělí od 20.00 hodin pokračuje na O2 TV Sport zábavná show TIKI-TAKA, kde moderátor Petr Svěcený každý týden společně se svými hosty glosuje aktuální dění z fotbalových trávníků. Fanoušci se opět dočkají řady zajímavých hostů z fotbalového i kulturního života.

Před startem nové sezony se dočkala posily i fotbalová redakce O2 TV, kterou doplní moderátor a komentátor Michal Hrdlička. Ten má za sebou působení na TV Nova nebo DIGI TV. V O2 TV se bude věnovat především české fotbalové lize a Lize mistrů. Od září se navíc diváci O2 TV Sport dočkají i jeho sportovní talkshow Česká ulička Michala Hrdličky.

Zápasová studia v 1. kole FORTUNA:LIGY na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal

Den Datum a čas vysílání Zápas Moderátor Hosté
Pátek 20. 07. 2018 – 18:00 FK Dukla Praha – FC Viktoria Plzeň Petr Svěcený Luboš Kozel a Karel Rada
Sobota 21. 07. 2018 – 18:30 AC Sparta Praha – SFC Opava Petr Svěcený Petr Švancara a Jiří Kotrba
Neděle 22. 07. 2018 – 17.30 SK Sigma Olomouc – SK Slavia Praha Radek Šilhan Horst Siegl (bude upřesněno)

Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru