Brighton, který už je bez obou Čechů, otestuje formu týmu s více tituly než Lyon či PSG

Tým z The American Express Community Stadium pro více než 30 tisíc diváků sice během léta podlehl pouze Wimbledonu (1:2), ovšem na druhou stranu ani příliš nepřesvědčil, o čemž svědčí tři remízové výsledky 1:1 se St. Gallenem, Charltonem a Birminghamem City.

V mužstvu irského manažera Chrise Hughtona, jenž vládne lavičce již od prosince 2014, ještě donedávna působili dva čeští borci, ovšem nejprve odešel obránce Aleš Matějů a tento týden se poroučel také křídelník Jiří Skalák, jehož čeká Championship v barvách Millwallu.

Francouzský celek, jenž dokázal ovládnout Ligue 1 hned osmkrát, což jsou lepší historické statistiky než v případě Olympique Lyon nebo Paris Saint-Germain, sehrál v letním termínu více přípravných zápasů a připsal si například cenný skalp Servette Ženeva. Na Marseille však výběr portugalského trenéra Miguela Cardosa nestačil.

Také pro Nantes se jedná o poslední test před prvním kolem nejvyšší francouzské soutěže, kdy přijede na Stade de la Beaujoire ambiciózní Monaco na čele s Falcaem, Jovetičem, Tielemansem či Golovinem, jenž zazářil v ruských barvách na nedávném šampionátu a byl o něj velký zájem právě i v Premier League.

Ačkoliv se nejedná o mužstva, které budou hrát v novém ročníku zásadní roli v horní polovině tabulek svých zemí, pořád jde o zástupce TOP 5 lig Starého kontinentu a tedy zaručenou úroveň. Stačí pouze jediné – v pátek si od 20:40 naladit stanici O2 TV Fotbal.

Podívejte se, jak si pořídit O2 TV včetně stanice O2 TV Sport.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru