OKTAGON 6: Boráros vyzve parťáka elitních bojovníků z UFC

Populární šampion první série show OKTAGON Výzva, Gábor Borároš, jde znovu do akce. V Ostravě na OKTAGON 5 to vypadalo, jakoby tam vyrůstal a při jeho nástupu se snad nenašel divák, který by zůstal sedět a nepovzbuzoval. Poháněn skvělou atmosférou si Gábor došel pro vítězství, když v druhém kole na technické KO ukončil nebezpečného poláka Radziszewskiho. Protože byl Gábor nasazen přímo do čtvrtfinále pyramidy welterových vah, chtěl ještě předtím jednoho soupeře a přijal tak nebezpečnou výzvu.

V Košicích, doma na Slovensku, ho čeká mladý a nebezpečný Fernando Gonzalez, který se připravuje ve švédském Allstars gymu po boku šampionů a hvězd UFC jako jsou Alexander Gustafsson, Ilar Latifi nebo David Teymur. S profesionálním MMA začal už ve svých 18 letech a poté, co prvních pět soupeřů ukončil před limitem, a na submise se vědělo, že je to talent. Před nedávnem si odbyl úspěšný debut v organizaci ACB a nyní dostává příležitost udělat si jméno v srdci Evropy.

Oba si nedávno připsali velké vítězství a ani jeden z nich na něj nebude chtít navázat porážkou. Poradí si Gonzalez s motivovaným Gáborem a publikem povzbuzujícím soupeře?

Foto: Oktagon

Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru