NS Prague Fitness EXPO – Proč na této akci nesmíš chybět?

Co je NS Prague Fitness EXPO a proč bys měl přijít zrovna TY?

NS Prague Fitness EXPO patří mezi největší sportovní akce v tuzemském prostředí. Událost z prostředí fitness zahrnuje obrovské množství známých osobností, přehlídku těch nejlepších firem na doplňky výživy a fitness vybavení, semináře, soutěže, amatérskou i profesionální challenge v silových sportech, ochutnávky, meet and greet osobností s fanoušky, bohatý doprovodný program a mnoho dalšího. Jedná se již o třetí ročník této akce, která si získala tísice příznivců!

Na co se můžeš těšit

Osobnosti


Všichni kdo na česko-slovenské scéně v prostředí fitness, kulturistiky, silových sportů, teoretických i praktických znalostí z oboru, vedení seminářů a dalšího něco znamenají, tady budou. Můžeš potkat svoje idoly, seznámit se s novými lidmi, dozvědět se cenné informace, najít odpovědi na svoje otázky, namotivovat se, pořídit s fotografii. Naše akce bude naplněná zajímavými osobnostmi a exkluzivními hosty. Přijď se přesvědčit na vlastní oči!

EXPO plné těch nejlepších společností

Prostory EXPA budou zaplňovat špičkové tuzemské i zahraniční společnosti se specializací na doplňky výživy, fitness vybavení a sportovní oblečení. Můžeš si nakoupit za výhodnější ceny, využít celé řady ochutnávek, vyzkoušet nové značky. Garantujeme ti, že budeš spokojený!

Amatérská a profesionální challenge

Po obrovském úspěchu amatérské challenge v předchozím ročníku jsme se rozhodli posunout laťku o několik úrovní výše. Několik tisíc diváků tě bude sledovat a podporovat v boji s ostatními soupeři. Kromě slastného pocitu ze závodu máme pro vítěze připravenou PRIZE MONEY v celkové výši 80 000 Kč. No řekni, nechceš ostatním ukázat zač je toho loket a udělat si druhé Vánoce v červnu?

Kromě amatérské challenge se můžeš těšit i na profesionální soutěž 10 nejsilnějších mužů Evropy, kteří se proti sobě postaví v několika disciplínách a svedou drsný souboj na krev!

Semináře a Meet and Greet s osobnostmi

Celou akci bude doprovázet řada skvělých seminářů s našimi exkluzivními hosty. Během seminářů budeš mít příležitost dozvědět se spoustu zajímavých informací, najít odpovědi na svoje otázky, vyfotit se svými idoly, nechat si poradit od profíků. Všichni tu budou pro TEBE.

Soutěže, ochutnávky, bohatý doprovodný program a mnoho dalšího

Čeká na tebe spousta soutěží, celá řada ochutnávek, bohatý doprovodný program po celou dobu akce a mnoho dalšího. Můžeme tě ujistit, že tam bude vše, na co si vzpomeneš!

Kde se dozvíš informace o vstupenkách?

V současné době můžeš zakoupit vstupenky za exkluzivně výhodnou cenu, která za pár dní zmizí. Pokud o letošní revoluční ročník nechceš přijít, na nic nečekej a objednej si svoji vstupenku už DNES!

Vstupenky nalezneš na -> http://www.nsfitnessexpo.com/vstupenky

Koho vezmeš sebou?

Jestli nechceš jít sám, neni nic jednoduššího, než vzít kamaráda nebo kamarádku. Udělej někomu radost, vezmi ho sebou a možná ho naše akce zaujme na tolik, že budeš mít nového parťáka do posilovny! To za to stojí!

Link na událost ->  https://www.facebook.com/events/312965712521720/

Tak a teď víš už vše důležité. My se na tebe těšíme. Těšíš se i ty na nás?

Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru