Na O2 TV Sport startuje jarní část HET ligy: Videorozhodčí, více zápasů a show TIKI-TAKA

Už v sobotu vstoupíme do jarní části domácí soutěže, kdy od 18:20 nabídneme souboj pražských Bohemians 1905 se Zbrojovkou Brno. V neděli se pak fanoušci můžou těšit na šlágr kola, kdy Sparta s řadou nových posil hostí Slovan Liberec. Ten od zimní přestávky nově trénuje bývalý populární kouč letenských David Holoubek. O náboj je tedy rozhodně postaráno. Předzápasové studio začíná již v neděli od 17.30 hodin.

Tal Ben Chaim. Foto: Facebook AC Sparta Praha

V nedělním utkání mezi Spartou a Libercem bude rovněž naplno využit tzv. videorozhodčí v online režimu. Už na podzim jsme se stali hlavním technickým partnerem celého projektu a na základě spolupráce s LFA poskytujeme unikátní přenosový vůz, který jako jediný na českém trhu splňuje technické parametry pro práci videorozhodčích.

„Projekt by měl pokračovat v průběhu celého jara, vždy v utkáních, které budeme přinášet. Diváci tak budou při sledování našich přenosů svědky historických momentů, kdy právě rozhodnutí videorozhodčích může hrát zásadní roli ve vývoji zápasů,“ prozradil Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

Více než rok si fanoušci českého fotbalu užívají zábavnou show TIKI-TAKA, ve které moderátor Petr Svěcený přivítal více než sto osobností, herců či známých tváří z kulturního života. A unikátní show TIKI-TAKA bude samozřejmě i v jarní části každé pondělí od 20:00 hodin hodnotit, analyzovat a glosovat uplynulé víkendové dění.

Ujfaluši, Šmicer TIKI TAKA

Do pondělního dílu show TIKI-TAKA, který má premiéru v pondělí 19. února od 20:00 na O2 TV Sport, přijal pozvání například vítěz Ligy mistrů Vladimír Šmicer, mezinárodně úspěšný trenér Ivan Hašek, herec a velký fanoušek libereckého Slovanu Ladislav Hampl nebo také moderátor a sportovní nadšenec Martin Dejdar.

Sledujte ten nejlepší sportovní obsah v O2 TV.

Foto: Facebook Sparta, repro
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru