Dortmund sestřelila úžasná trefa Freiburgu. TAKHLE šokoval Petersen celý stadion!

Fotbalistům Dortmundu se v německé bundeslize stále nedaří naskočit na vítěznou vlnu. V zápase proti Freiburgu si připsali už třetí remízu za sebou.

Mohl za to do značné míry i povedený výkon útočníka hostů Nilse Petersena. Někdejší reprezentant do 21 let, který si zahrál i před dvěma lety na olympijských hrách, odkud má stříbrnou medaili, vstřelil na mýtickém Westfalenstadionu domácí Borussii dvě branky.

Nejdřív v prvním poločase vymazal náskok BVB a po přihrávce Janika Haberera srovnal na 1:1.

Ve druhém poločase pak fantastickou trefou doslova šokoval celý stadion. Zaváhání žlutočerných v rozehrávce potrestal vskutku dokonale!

K jeho smůle ale Freiburg cenné vítězství nakonec až do konce neudržel. V nastaveném čase vyrovnal na 2:2 Jeremy Toljan.

Fanoušci i odborníci každopádně vidí v Petersenově trefě kandidáta na gól sezóny.