Prokletý Cavani? Uruguayský kanonýr pálil tutovky a dál čeká na rekordní trefu

Favorit pohárového zápasu se ujal vedení ve 21. minutě, kdy si po rohovém kopu na přední tyči naskočil Adrien Rabiot. Jeho hlavička se ještě otřela o soupeře a skončila v síti:

O čtyři minuty později to bylo rázem o dvě branky! Angel Di María se chopil rozehrávky volného kopu z levé strany a po jeho centru si balon srazil do vlastní sítě Lucas Deaux.

Cavaniho minely

Následovala smolná chvíle Édinsona Cavaniho, jenž netrpělivě vyhlíží svoji rekordní trefu v dresu PSG, kterou by překonal historický střelecký zápis Zlatana Ibrahimoviče. Uruguayský střelec ale nedokázal dopravit tento centr do prázdné branky.

A to nebylo vše…

Ve druhém poločase navíc hlavičkoval do odkryté branky, ale gól z toho opět nebyl. Když pak postupoval sám na branku, zvolil přihrávku (všechny akce si můžete prohlédnout ve videu výše).

Cavani tak na 157. trefu za PSG musí čekat dál. Připomeňme, že v předminulém zápase jej nepustil k penaltě Neymar.

Dvě penalty pro hosty

Ještě do přestávky však stačili hosté snížit. K exekuci pokutového kopu se postavil Marcus Thuram a nezaváhal.

V 64. minutě měl Julian Draxler na hranici šestnáctky spoustu prostoru na ideální centr, na který si na malé vápno naběhl Javier Pastore. Jeho důrazná hlavička prošla až za záda švédského gólmana.

Guingamp ještě stihl dát druhou branku z penalty, ale minutu před koncem řádné hrací doby dal zápasu tečku gól Marquinhose.

[blog_program_info id=“19667329″]

Lyon otočil souboj v Monaku

Ve večerním zápase dokázal Lyon otočit nepříznivě se vyvíjející zápas a v Monaku zvítězil 3:2.