Nejkomičtější gól, co jste viděli. Monreal vymyslel dokonalý biliár! Jak pomohl Arsenalu do finále?

První utkání semifinále Anglického ligového poháru mezi Chelsea a Arsenalem skončilo bezbrankovou remízou a v odvetě na Emirates Stadium se blíže postupu ocitla hned v úvodu hostující Chelsea.

Eden Hazard už v 7. minutě proklouzl obranou Kanonýrů a tváří v tvář překonal gólmana domácích Davida Ospinu.

Jenže už za 5 minut bylo srovnáno. A velkým smolařem byl Němec Antonio Rüdiger. Po rohovém kopu Arsenalu se k hlavičce dostal domácí Nacho Monreal a narýsoval pro míč naprosto neuvěřitelnou dráhu, která však kupodivu opravdu skončila až v síti Chelsea.

Po hlavičce Monreala totiž přišly ještě další dva zásahy hlavou. Nejprve od Marcose Alonsa a potom od Rüdigera, který si vstřelil jeden z nejkomičtějších gólů, jaké jste kdy viděli.

A aby toho nebylo málo, čtyřiadvacetiletý obránce Blues Rüdiger měl prsty i v rozhodující trefě Arsenalu!

Po hodině hry se do šestnáctky hostů probojoval Alexandre Lacazette, jeho přihrávka směřující na Alexe Iwobiho se ale odrazila od Rüdigerovy nohy přímo ke Granitu Xhakovi, jenž číhal na malém vápně. Švýcarská hvězda pak už neměla se skórováním problém!

[blog_program_info id=“19657681″]

Výsledek 2:1 zůstal v platnosti až do konce a Arsenal tak ve finále poháru vyzve Manchester City.