Francouzský šlágr kořistí Lyonu! Jak Depay sestřelil PSG v poslední minutě?

Dosavadní suverén letošního ročníku francouzské ligy zavítal na horkou půdu Lyonu a souboj dvou nejlepších celků Ligue 1 nabídl fanouškům úžasné góly.

Skóre otevřel chytrou trefou ze standardky domácí záložník Nabil Fekir:

Ze zápasu odstoupil ještě v průběhu první půle zraněný Kylian Mbappé, hosté se ale ještě v závěru poločasu dočkali vyrovnání. Layvin Kurzawa zamířil z voleje naprosto přesně:

Ve druhém poločase přišla pro Paris Saint-Germain další komplikace v podobě vyloučení Daniho Alvese.

Když už se zdálo, že zápas skončí remízou, odhodlal se k poslední střele střídající domácí žolík Memphis Depay a překvapení bylo na světě:

Tým PSG našel podruhé v sezoně Ligue 1 přemožitele, na čele tabulky však stále disponuje luxusním 8bodovým náskokem právě před Lyonem.

Zápas Lyon vs. PSG (2:1) si můžete přehrát prostřednictvím O2 TV na stanici Sport 1: