Fantastický gól bývalého hráče Trenčína: TAKHLE Bailey ohromil Bundesligu!

Ještě před pár lety patřil slovenskému Trenčínu, poté se Leon Bailey přesunul do Genku, kde získal v sezoně 2015/2016 cenu pro nejlepšího mladého hráče. A nyní mladý Jamajčan září v dresu Bayeru Leverkusen!

Letos už se trefil v Bundeslize sedmkrát a především poslední gól do sítě Hoffenheimu stál opravdu za to.

Na konci první půle se ocitl s míčem zády k brance, navíc v těsném obležení hned dvou obránců soupeře, Bailey ale přišel s geniálním řešením – nečekanou patičkou! Ta zaskočila jak obránce, tak gólmana domácích a Bayer mohl slavit úvodní gól zápasu!

Utkání se nakonec v druhém poločase změnilo v exhibici a Bayer zvítězil vysoko 4:1. Za domácí odehrál celý zápas Pavel Kadeřábek.