Neymar psancem. Podílel se na 6 gólech, ale fanoušci na něj bučeli! Proč?

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=16071 AND vote > 0 AND vote <= 5

PSG rozdrtilo v 21. kole Ligue 1 Dijon rozdílem několika tříd 8:0.  Největší hvězda zápasu Neymar si připsala 4 branky a 2 asistence, přesto na sebe kontroverzní Brazilec zbytečně poštval fanoušky – a to dokonce za stavu 7:0!

Pařížský velkoklub totiž už za jasně rozhodnutého utkání získal výhodu pokutového kopu. Pokud by se k puntíku postavil Edinson Cavani a následně kop proměnil, překonal by Zlatana Ibrahimoviče a se 157. trefou by se stal nejlepším střelcem v historii klubu.

Jenže „nenasytný“ Neymar penaltu, kterou navíc pro domácí vybojoval právě Cavani, svému uruguayskému spoluhráči nepřenechal!

A to ani ve chvíli, kdy fanoušci v Parku princů začali Cavaniho jméno vyvolávat, aby mohli na vlastní kůži zažít onu historickou chvilku…

Brazilec ale na fandy nedal, postavil se k penaltě sám a upravil na konečných 8:0.

https://twitter.com/princessoffooty/status/953747841863864325

Díky sobeckému jednání si tak přišel pro jiný rekord – stal se prvním hráčem Ligue 1, jenž se v jednom utkání podílel hned na 6 gólech svého týmu (statistika se měří od roku 2006).

Zápas si můžete přehrát prostřednictvím O2 TV na stanici Sport 2.

[blog_program_info id=“19571411″]

Foto: reprovideo  (mm)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru