Payetova vražedná klička. Jak při ní útočník Marseille zranil brankáře?

Brankář francouzského Štrasburku Alexandre Oukidja nebude na duel proti Olympique Marseille vzpomínat rád. Jednak jeho tým prohrál na Stade Velodrome 0:2 a navíc v 87. minutě musel opustit hřiště na nosítkách.

A to z důvodu, který se zase tak často nevidí. Brankáře totiž kličkou doslova „zranil“ útočník Dimitri Payet. V 87. minutě, kdy se Štrasburk snažil (marně) o vyrovnání se bývalý forvard West Hamu dostal do samostatného úniku. Kličkou pak zmátl nešťastníka Oukidju natolik, že ten si ve snaze zabránit gólu přivodil zranění kolena!

Gólmana museli ze hřiště odnést na nosítkách a podle všeho ho čeká pauza.

Marseille se díky vítězství posunulo v tabulce na druhé místo, devět bodů za vedoucí Paris St.-Germain. PSG však má jeden zápas k dobru.

Francouzskou ligu můžete pravidelně sledovat v O2 TV:

PSG – Dijon (středa, 21.00)

[blog_program_info id=“19571411″]

Neymarova superfinta! Jak zostudil spoluhráče na tréninku?

Góly jako z marcipánu! Manchester United servíroval proti Stoke fotbalové laskominy!

Děs v Estorilu! Pod fanoušky Porta praskala tribuna! Museli utéct na hřiště!