Smečar Satoranský! Létající Čech z Washingtonu TAKHLE očaroval NBA!

Diváci, kteří ve Washingtonu dorazili na zápas místních Wizards s Milwaukee, sice domů odcházeli zklamaní kvůli porážce, nicméně český fanoušek mohl být alespoň částečně spokojený. Hodně vidět byl totiž jediný český zástupce v NBA Tomáš Satoranský.

Pražský rodák odehrál necelých 13 minut a připsal si sedm bodů, tři doskoky a jednu asistenci.

Především ale šestadvacetiletý basketbalista ukázal, že i bílí muži umějí skákat a předvedl dvě překrásné smeče, které dostaly přítomné do varu.

Nejdřív ho vybídl krásnou přihrávkou k zakončení Bradley Beal a Satoranský uklidil míč do koše.

Druhá smeč následovala po rychlém brejku, kdy Satoranského ke skórování vyzvala největší hvězda týmu John Wall.

Bohužel k vítězství ale Satoranský Wizards nepomohl. Domácí sice v polovině čtvrté čtvrtiny ještě vedli nad Milwaukee o 2 body, ale pak jim absolutně odešla přesnost střelby a Bucks předvedli šňůru 11:0, která o výsledku spolurozhodla. Klíčových bylo také celkem 23 ztrát, kterých se Wizards dopustili. „To nám hrozně ublížilo. Musíme s tím přestat, takhle se vyhrát nedá,“ řekl v jednom z rozhovorů trenér Scott Brooks.

Milwaukee nakonec vyhrálo ve Washingtonu 104:95. Wizards se však i navzdory prohře v tabulce Východní konference drží na pátém místě.

Přenosy z NBA můžete pravidelně sledovat také prostřednictvím O2 TV:

[blog_program_info id=“19561058″]

Špičkový evropský basketbal nabízí dnes také O2 TV Sport! V utkání Ligy mistrů hraje Nymburk na půdě Besiktase Istanbul!

[blog_program_info id=“19582760″]

JAK KOUPIT O2 TV SPORT NA DEN?

Liga mistrů na O2 TV Sport: Nymburk hraje důležitý zápas! Obstojí na horké půdě Besiktase Istanbul?