Brazilec Neymar patří k nejlépe technicky vybaveným fotbalistům současnosti. Při zápase se před ním musí mít na pozoru protihráči a při tréninku zase spoluhráči. Někdy ale ani to nestačí. Třeba jako na pondělním tréninku PSG. Podívejte se, jakou kulišárnu Neymar vymyslel, a jak brilantně mu vyšla.
Housle ale hrály v tréninkovém centru PSG ostošest. Takhle to schytal jeden nešťastník při bagu hned dvakrát za sebou.Neymar in training yesterday. ?
? @neymarjrpic.twitter.com/o3WrPqDPw7 — Footy Vines (@Footy_Vines) January 16, 2018
Zkrátka hráči PSG se mohou bavit. Francouzskou ligu vedou před dvojicí Monaco, Lyon o 11 bodů! Přímé přenosy z Ligue 1 můžete v O2 TV sledovat na Sport 1 a Sport 2! PSG – Dijon (středa, 21.00) [blog_program_info id="19571411"]Hoje foi dia @LucasMoura7 pic.twitter.com/zxWi4VaE2s
— Neymar Jr (@neymarjr) January 15, 2018
Přečtěte si také:
Rozhodčí nakopl hráče, pak ho za to ještě vyloučil! Internet pláče smíchy!
Kdo to kroutí líp? Suárez si komicky naběhl a vykouzlil skvost! Jak kontroval Messi?
Pavlenka vytáhl kouzelnický zákrok! Kramarič ještě teď nechápe, že neskóroval!
Foto: reprovideo (fik)
Sdílet