Kdo to kroutí líp? Suárez si komicky naběhl a vykouzlil skvost! Jak kontroval Messi?

Katalánci jsou zkrátka v této sezóně (téměř) nezastavitelní! Fotbalisté Barcelony si v nedělním zápase španělské La Ligy nic nedělali ani z toho, že v San Sebastianu prohrávali po půlhodině už 0:2.

Celý zápas si můžete pustit ze záznamu na O2 TV Fotbal!

[blog_program_info id=“19582369″]

Za domácí Real Sociedad se trefili Willian JoséJuanmim a baskické publikum se tetelilo blahem.

Jenže Barca, to momentálně není tým, který se navzdory složité situaci sesype. Katalánci neprohráli soutěžní zápas od srpnových duelů s Realem Madrid v superpoháru. A nezměnilo se to nakonec ani v neděli.

Do poločasu snížil Paulinho a pak už přišly technické radovánky dvojice Luis Suárez a Lionel Messi.

Nad gólem uruguayského střelce na 2:2, žasli komentátoři zápasu i fanoušci na celém světě. Navzdory trochu komickému náběhu, aby mohl střílet silnější pravačkou, vykouzlil Suárez opravdový skvost!

Dvacet minut před koncem pak Suárez chladnokrevně proměnil další šanci a poslal Barcelonu do vedení.

Poslední slovo však měl Lionel Messi. Úžasná střela z bezmála třiceti metrů přes zeď brankáře Rulliho doslova přikovala k trávníku! Fenomenální!