Zachránce Gebre Selassie! Český obránce gólem odvrátil prohru Brém s Hoffenheimem!

Do utkání německé bundesligy mezi Werderem Brémy a Hoffenheimem zasáhli hned 3 čeští fotbalisté. Na straně hostů Pavel Kadeřábek, v domácím dresu zase brankář Jiří Pavlenka a obránce Theo Gebre Selassie. Ani jeden z nich nakonec ze hřiště neodcházel tak úplně zklamaný. Zápas skončil smírně 1:1.

Hoffenheim se v prvním poločase dostal po brance Benjamina Hübnera do vedení a Brémy tak musely dotahovat.

V 63. minutě se to podařilo. A byl u toho právě český bek ve službách Werderu Gebre Selassie.

Brémy zahrávaly rohový kop, balón se po malé skrumáži dostal až do malého vápna, kde se nejlépe zorientoval právě český pravý obránce, který ranou o břevno nedal Oliveru Baumannovi sebemenší šanci zareagovat. Paráda!

Pro Gebre Selassieho jde o druhou branku v sezóně. Navázal tak na prosincovou trefu z Dortmundu.

Jeho tým, kterému se hrubě nevyvedl především začátek sezóny, zatím zůstává v boji o záchranu. Na místa zaručující setrvání v nejvyšší německé soutěži mu momentálně chybí jeden bod!

Kdo nakoupil lépe? Sparťané blázní ze Stanciua! Co říkají slávisté na Pokorného?

Stanciu bude nejdražším hráčem ligy! Kolik Sparta zaplatí Anderlechtu?

James Rodriguez oslnil bundesligu! Jak brilantně se trefil z trestňáku?