Geniální Messi: Za půlhodinu uchvátil svět dvěma góly a nadpozemskou asistencí

Jestli někdo po prvním zápase osmifinále španělského poháru, ve kterém Barcelona remizovala ve Vigu 1:1, pochyboval o postupu Katalánců, pak ve čtvrtek večer dostal pádnou odpověď.

Jediný muž, fenomenální Lionel Messi, rozcupoval všechny pochyby za necelou půlhodinku. Po ní vedla Barcelona 3:0 a z hlediska postupu naprosto nebylo co řešit.

Maličký Argentinec znovu jen připomněl, jak úžasným fotbalistou je. První dvě branky vstřelil pohotově sám. Především první zásah, kdy se krásně položil do střely v pokutovém území Celty, stál za to.

Před druhou brankou zase krásně zakombinoval s obráncem Jordim Albou. V hledišti nadšeně tleskala i čerstvá barcelonská posila Philippe Coutinho.

To nejlepší si ale Messi schoval až na konec magických osmadvaceti minut. Ke třetímu gólu vybídl totiž Jordiho Albu naprosto dokonalou asistencí.

Barcelona nakonec přidala nebohé Celtě další dvě branky. Ještě v prvním poločase skóroval po bláznivé hrubce dezorientovaného Sista uruguayský snajpr Luis Suárez.

A poslední slovo měl v závěru netypicky hlavou Ivan Rakitič.

Zápasy Barcelony můžete pravidelně sledovat na O2 TV Fotbal v rámci vysílání Barca TV!