PSG zostudilo Rennes! TAKTO Neymar a spol. udělali ze soupeřů kužely

Favorit se ujal vedení již v 8. minutě, zoufale hrající a mizerně bránící domácí, kteří nechali odpočívat brankáře Tomáše Koubka, následně inkasovali další dvě laciné branky.

V závěru první půle předvedli Pařížané ukázkový brejk a krásně rozebrali soupeře.

Neymar vysprintoval s míčem na polovinu domácích, nahrál Di Maríovi, následně zcela volný přebral míč od Mbappého a s přehledem zvýšil na 4:0 pro hosty:

Úžasná akce! Hráči Rennes byli pouze v roli tréninkových kuželů…

Po změně stran se domácí dočkali čestného zásahu z penalty. Poslední dvě gólové akce ale znovu patřily nejlepšímu týmu Francie.

Fotbalisté Paris Saint-Germain postoupili do dalšího kola Coupe de France po drtivé výhře 6:1.