Lyon rozhodl o postupu z poslední střely. Dnes uvidíte Koubkovo Rennes proti PSG

V sobotu odpoledne si postup ve Francouzském fotbalovém poháru vybojovali hráči Toulouse, kteří porazili Nice 1:0.

[blog_program_info id=“19530293″]

Postup Lyonu zajistil Cornet

Večer se třetí tým nejvyšší francouzské soutěže, Olympique Lyon, představil na půdě druholigového Nancy. Favorit měl s postupem co dělat a domácí outsider měl na dosah remízu po základní hrací době.

V úplném závěru nastaveného času druhé půle si ale míč k rozehrání volného přímého kopu postavil Maxwel Cornet a přesnou ranou vykouzlil vítězství 3:2 a postup do dalšího kola Coupe de France:

[blog_program_info id=“19453920″]

V neděli a v pondělí můžete na O2 TV Fotbal sledovat tři přímé přenosy:

Marseille vs. Valenciennes 1:0 po prodl.

[blog_program_info id=“19465424″]

Rennes vs. PSG (neděle, 20:55)

Tým Rennes s Tomášem Koubkem v brance narazili na Paris Saint-Germain v půli prosince a domácí ligový zápas prohrál 1:4. Povede se tentokrát outsiderovi superfavorita více potrápit?