Atalanta šokovala Neapol! Ve středu vysílá O2 TV Fotbal Juventus v turínském derby!

[blog_program_info id=“19495476″]

Neapol sice vládne po polovině soutěže Serii A, v italském poháru už ale trofej nezíská. Celek zpod Vesuvu podlehl na domácím hřišti podceňované Atalantě Bergamo překvapivě 1:2 a končí tak už ve čtvrtfinále.

Neapol přitom v žádné „béčkové“ sestavě nenastoupila, do boje domácí vedla slovenská hvězda Marek Hamšík.

Přesto byla Atalanta vyrovnaným soupeřem a začátkem druhé půle se dokonce díky brance Castagneho dostala do vedení.

Deset minut před koncem to pak vypadalo s Neapolí už hodně bledě! Po zaváhání rumunského beka Vlada Chirichese unikl po křídle hostující forvard Alejandro Gomez a krásnou trefou přiblížil Atalantu postupu.

Vzápětí se sice po obrovském nedorozumění v obraně hostů trefil střídající Dries Mertens, na vyrovnání už se ale domácí nezmohli.

Čtvrtfinále italského poháru tak ve středu večer uzavře turínské derby mezi Juventusem a FC Turín. Velkým favoritem bude domácí Stará dáma, která v novém tisíciletí podlehla městskému rivalovi pouze jedinkrát z 21 střetnutí!

[blog_program_info id=“19500183″]

Bitevní pole Vlasty KAISERA: Až příliš jasné derby. Vzepře se Turín osudu? Sledujte dnes O2 TV Fotbal!

Coutinho do Barcelony? Přestup už propálil Nike! Klopp se tomu ale vysmál!

Nejkrásnější góly roku 2017 podle sdílení fanoušků! Messi, ani Giroud neuspěli. Kdo je váš vítěz?