Rossoneri slaví postup do semifinále Coppa Italia. Milánské derby rozhodl v prodloužení Cutrone

Vyrovnaná základní hrací doba gól nepřinesla a tak pohárová bitva mezi AC Milán a Interem musela do prodloužení. V závěru první patnáctiminutovky vyšla týmu rossoneri parádní akce, na jejímž konci stál devatenáctiletý Patrick Cutrone, který do utkání naskočil až v 76. minutě:

O ofsajd se skutečně nejednalo a AC Milán se tak mohl radovat z vedoucí branky.

Ve druhém prodloužení gól nepadl, náhradní brankář Antonio Donnarumma udržel čisté konto a rossoneri postoupili do semifinále Italského fotbalového poháru, ve kterém narazí na Lazio Řím.

[blog_program_info id=“19406077″]

Lazio si postup do semifinále Coppa Italia vybojovalo díky vítězství 1:0 nad Fiorentinou.