Lingard odvrátil ostudu s Burnley! Mourinho to od fanoušků schytal

Překvapení sezony Premier League – tým Burnley – se na Old Trafford nenechal zahanbit a díky této skvělé trefě Defoura ze standardky vyhrál první poločas o dvě branky:

José Mourinho v poločase udělal dvě změny – stáhl mimo jiné Zlatana Ibrahimoviče a na plac poslal Jesseho Lingarda.

Byl to právě pětadvacetiletý fotbalista, který zachránil dvěma góly United od zdrcující porážky. Gól na 2:2 přišel až v samotném závěru:

[blog_program_info id=“19367331″]

Ani po vyrovnání na 2:2 však nebylo v červené části Manchesteru co oslavovat – od fanoušků to nejvíc schytal Mourinho:

„Jeden z nejlepších současných manažerů na světě a José Mourinho.“

Takové vtipy padaly na adresu Portugalce.

„The Special One a José Mourinho.“

To jeho protějšek Sean Dyche si na nedostatek slávy momentálně nemůže stěžovat. Jeho Burnley má po 20 odehraných zápasech v tabulce Premier League jen 10bodovou ztrátu na United, kteří pomýšleli na titul. Ten už je ale pravděpodobně ztracen.

Fanoušky pobavil i neúspěšný pokus Mourinha, který chtěl chytit míč, jenže se mu to nepovedlo: „Foto dne. Mourinhův pokus zastavit balon… který mu projel přímo přes nohy.“