Vrať Zlatý míč! Cristiano Ronaldo to po ostudné minele schytal od fanoušků Barcelony

V předvánočním El Clásiku schytal Real na domácím stadionu potupnou porážku 0:3! Už v prvním poločase ale bylo jasné, že hráči Bílého baletu prostě nemají svůj den.

[blog_program_info id=“19367339″]

V 10. minutě se ocitl ve velmi slibné příležitosti čerstvý držitel Zlatého míče Cristiano Ronaldo, nicméně namísto nebezpečné střely jen ostudně promáchl!

Tohle se hvězdě podobné velikosti opravdu často nestává:

To byla samozřejmě voda na mlýn Ronaldových nepřátel:

„Pokud se smějete dětem, které věří na Ježíška, tak nezapomeňte, že jsou mezi námi i takoví dospělí, kteří upřímně věří, že Cristiano Ronaldo je lepší fotbalista než Messi.“

„Za tohle by měl Ronaldo vrátit Zlatý míč.“

Potupné jesle pro Modriče

Další špatné znamení pro Real pak přišlo o necelou půlhodinu později, kdy Luka Modrič schytal od Jordiho Alby jedny z nejpotupnějších jesliček kariéry:

V tu chvíli už muselo být hráčům Realu jasné, že dnes to asi dobře nedopadne. A také že ne, v druhém poločase Barcelona nasázela domácím hned 3 góly a na Bílý balet tak má v tabulce španělské ligy náskok už 14 bodů!