Parádní Barák! Gólem a přihrávkou pomohl k výhře nad Beneventem. Asistoval mu Jankto!

Talentovaná česká dvojice poslala v utkání 16. kola Serie A Udine do vedení už v 5. minutě. Jakub Jankto vyslal do šestnáctky Beneventa přízemní centr, ten našel Antonína Baráka, jenž i díky teči hostujícího obránce propálil hrdinu minulého kola italské ligy gólmana Alberta Brignoliho.

[/blog_embed_video]

Před koncem poločasu pak Barák asistoval i u druhé branky domácích, když šikovně popostrčil míč na Kevina Lasagnu, jenž nedal přesnou střelou k tyči Brignolimu šanci.

Udinese si dobře rozjeté utkání už pohlídalo a po výhře 2:0 se posunulo na 13. místo tabulky. To Benevento zůstává s jediným bodem beznadějně poslední.

Italskou ligu můžete v O2 TV sledovat v přímých přenosech pravidelně:

20.45: AC Milán – Bologna

[blog_program_info id=“19191898″]

Schick poprvé nastoupil za AS Řím v základu! Jak blízko byl geniálnímu gólu patičkou?

Chtěl se vyhnout, místo toho dal gól! TENTO zásah rozesmál fotbalovou Itálii!

Blázinec v Německu! Rozhodčí vyloučil hráče, pak ho volal zpět ze šatny!