SOUTĚŽ s Ligou mistrů: Vyhrajte stadion Bayernu Mnichov, nebo Realu Madrid!

Stačí správně odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a pak mít trochu štěstí při losování. Odměněni budou celkem tři soutěžící. 

O co hrajeme

NANOSTAD je značka vysoce kvalitních 3D puzzle, které jsou replikami světoznámých fotbalových stadionů. Jsou kvalitní a celosvětově úspěšné, protože je zábavné je stavět s rodinou i s přáteli.

U dětí podporují vynalézavost a trénují motoriku.

allianz

Allianz Aréna

Allianz Aréna je fotbalový stadion ve čtvrti Fröttmaning na severu Mnichova v německé spolkové zemi Bavorsko. Vlastníky jsou kluby FC Bayern Mnichov a TSV 1860 Mnichov. Tento stadion byl jedním z dějišť mistrovství světa v roce 2006 konaném v Německu.

Exteriér Allianz Arény tvoří 2 874 kosočtverečných kovových panelů z ETFE (ethen-tetrafluorethen). Každý panel lze nezávisle nasvítit bíle, modře nebo červeně.

Stadion byl slavnostně otevřen 30. května 2005 zápasem mezi TSV 1860 Mnichov a 1. FC Norimberk. O den později se odehrál druhý slavnostní zápas mezi FC Bayern Mnichov a německým národním mužstvem.

 

Estadio Santiago Bernabéu

Otevřen byl 14. prosince 1947, slouží jako domácí stadion Realu Madrid. Původně se stadion jmenoval Estadio Chamartín. Současné jméno dostal v roce 1955. První utkání, které se na stadionu odehrálo, bylo mezi Realem Madrid a portugalským CF Os Belenenses. Stadion se zatím čtyřikrát významně měnil. V roce 1954 byly dostavěny druhé a třetí balkóny na východní tribuně. V roce 1982, před mistrovstvím světa, byla změněna fasáda stadionu a další tribuny se dočkaly zastřešení. V roce 1992 přibyla nejvyšší sekce. O sedm let později pak stavaři začali se zastřešováním západní tribuny, což jim trvalo až do roku 2003. Se svou kapacitou přesahující 81 tisíc diváků se jedná  o šestý největší stadion v Evropě.

real soutěž

Soutěžní otázka

Po kom je pojmenovaný stadion Realu Madrid?

A) po bývalém starostovi města

B) po bývalém fotbalistovi a následně prezidentovi klubu

C) po nejlepším střelci historie klubu

real soutěž

Hrajeme o 3D puzzle dle výběru (stadion Bayernu Mnichov – Allianz Arena, nebo Realu Madrid – Estadio Santiago Bernabéu). Správné odpovědi posílejte na e-mailovou adresu soutez@o2sport.cz nejpozději do půlnoci do pondělí 11. 12. 2017. Do předmětu uveďte heslo „REAL MADRID“. Nezapomeňte připojit své kontaktní údaje a uvést stadion, který si přejete v případě výhry získat (stadion Bayernu Mnichov, nebo stadion Realu Madrid).

Na stadion dle výběru se mohou těšit tři výherci!

Vylosované výherce následně zkontaktujeme prostřednictvím e-mailu, abychom je informovali o způsobu předání výhry.

Přejeme mnoho štěstí ve hře.

O2 TV Sport a O2 TV Fotbal nabízejí v úterý a ve středu celkem 8 přímých přenosů z Ligy mistrů!

Úterý, 20.45:

Bayern – PSG (O2 TV Sport)

Barcelona – Sporting (O2 TV Fotbal)

Chelsea – Atlético Madrid (O2 TV Fotbal)

Manchester United – CSKA Moskva (O2 TV Fotbal)

[blog_program_info id=“19156898″]

[blog_program_info id=“19156423″]

JAK KOUPIT O2 TV SPORT NA DEN?

Středa, 20.45:

Real Madrid – Borussia Dortmund (O2 TV Sport)

Feyenoord – Neapol (O2 TV Fotbal)

Liverpool – Spartak Moskva (O2 TV Fotbal)

Šachtar Doněck – Manchester City (O2 TV Fotbal)

[blog_program_info id=“19156910″]

[blog_program_info id=“19156432″]

JAK KOUPIT O2 TV SPORT NA DEN?

PRAVIDLA SOUTĚŽE

POŘADATEL

Společnost O2 Czech Republic, a.s., se sídlem v Praze 4, Za Brumlovkou 266/2, IČ: 60193336, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddíle B, vložka 2322 (dále jen „pořadatel“).

JAK SE SOUTĚŽE ZÚČASTNIT?

Soutěž probíhá na webu O2tvsport.cz ode dne vyhlášení (5. 12. 2017) do dne ukončení (11. 12. 2017). Soutěže se uživatel (dále jen „soutěžící“) zúčastní tak, že na e-mail soutez@o2sport.cz zašle odpověď na soutěžní otázku.

VÝBĚR VÝHERCE

Výhercem se stanou 3 soutěžící, kteří budou po skončení soutěže určeni pořadatelem pomocí stanovené mechaniky. Mechanika je následující: Vyhrávají 3 soutěžící, kteří splňují podmínky zařazení do soutěže a jejichž odpověď bude správná. Pokud se odpovědi více soutěžících budou shodovat, výherce určí los. Každý může soutěžit jen 1x.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo uživatele, který nesplňuje podmínky stanovené v těchto pravidlech, nezařadit do soutěže nebo jej ze soutěže a webových stránek soutěže kdykoli po dobu trvání soutěže nebo po jejím skončení i bez odůvodnění odstranit, a to bez nároku na jakoukoliv kompenzaci.

PŘEDÁNÍ VÝHRY

Výhra bude výherci předána po domluvě osobně nebo prostřednictvím České pošty.

PRÁVA A POVINNOSTI POŘADATELE SOUTĚŽE

V případě důvodného podezření podvodu, zneužití a/nebo chyby týkající se řádného provozování této soutěže si pořadatel vyhrazuje právo ji ukončit či pozastavit, pozměnit tyto podmínky, prohlásit oznámení zaslaná výhercům za neplatná nebo bez oznámení a jakékoli náhrady zablokovat účast soutěžícím, kteří se účastní soutěže v rozporu s dobrými mravy. Pořadatel neodpovídá za to, že si výherce nepřečte e-mail zaslaný pořadatelem oznamující jeho výhru a další postup. Pořadatel neodpovídá ani za jiné důvody, kvůli kterým výherce neobdržel e-mail od pořadatele nebo nekontaktoval pořadatele, pokud tyto důvody nespočívají na straně pořadatele.

Bude-li mít pořadatel oprávněné podezření na podvodné, nepoctivé nebo nekalé jednání soutěžícího či jiné osoby, která soutěžícímu napomohla či mohla napomoci k výhře, nebo pokud k takovému jednání dojde, bude soutěžící ze soutěže vyloučen (příkladem může být např. odeslání soutěžního e-mailu z více e-mailových adres nebo uvedení nepravého jména a příjmení v e-mailu); to platí stejně i v případě jiného jednání soutěžícího či jiné osoby, která soutěžícímu napomohla či mohla napomoci k výhře, jež je jinak v rozporu se soutěžními pravidly či podmínkami. Účast v soutěži nelze vymáhat soudní cestou. Ze soutěže budou vyloučeni všichni soutěžící, kteří řádně nesplní podmínky účasti v soutěži podle těchto pravidel. Ze soutěže budou vyřazeny e-maily, které jsou vulgární. Pořadatel si vyhrazuje právo v případě podezření ze zneužití soutěže určit odbornou komisi, která rozhodne o výhercích.

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ, SCHVÁLENÍ PRAVIDEL

Přihlášením se do soutěže soutěžící souhlasí s pravidly soutěže a dává pořadateli v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlas se zpracováním a použitím svých osobních údajů pro marketingové účely, zejména pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zák. č. 480/2004 Sb. na dobu dvou let v rámci činnosti pořadatele i třetích osob – partnerů pořadatele. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Soutěžící má právo svůj souhlas odvolat, a to písemnou formou na adresu sídla pořadatele, a dále práva dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit, zablokovat nebo požadovat jejich likvidaci, jakož i právo na omluvu. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem doručení pořadateli. Přijetím výhry poskytuje výherce souhlas k použití svých osobních údajů, projevů osobní povahy, podobizny, jména a příjmení či záznamů pro účely pořadatele po dobu 2 let. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné.

Účastník soutěže je srozuměn s tím, že poskytuje své informace organizátorovi a pořadateli soutěže.

Foto: Nanostad (fik)

 

Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru