Skvělý Jankto! Čech se dvakrát krásně trefil za Udine. Barák přidal asistenci

Parádní české představení! Pondělní dohrávka italské Serie A mezi Crotone a Udine (0:3) parádně sedla reprezentačnímu tandemu Jankto – Barák v dresu hostů!

Celé utkání si můžete zpětně pustit v O2 TV:

[blog_program_info id=“19134318″]

Jakub Jankto se hned dvakrát gólově prosadil. Nejprve ve 41. minutě dokončil dorážkou do odkryté branky parádní týmovou akci a otevřel skóre.

Krátce po přestávce pak luxusní utaženou střelou uklidil přesně k tyči přihrávku Maxiho Lopeze.

Jankto dalším produktivním výkonem navázal na parádní představení z poháru proti Perugii, kde se také trefil. Není divu, že se o něj má velmi vážně zajímat i anglický Arsenal.

Třetí gól Udine pak pomohl připravit další Čech Antonín Barák, jenž předložil míč na stříbrném podnosu před prázdnou branku Lasagnovi.

Z českého řádění měl naopak pramalou radost další mladý reprezentant Stefan Simič, který v dresu poražených odehrál celých 90 minut.

Sestřih:

[/blog_embed_video]

Nenechte si ujít Ligu mistrů na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal, vybírejte ze 4 přímých přenosů: