Další ztráta! Barcelonu znovu připravili rozhodčí o regulérní gól

V utkání minulého kola španělské La Ligy proti Valencii rozhodčí „okradl“ katalánský celek o vítězství přehlédnutím jasné branky Lionela Messiho.

[blog_program_info id=“19104316″]

Nyní sudí poškodili svěřence Ernesta Valverdeho znovu!

Barcelona nezačala domácí utkání s Celtou Vigo nejlépe, už ve 20. minutě se hosté bleskově uvolnili do nadějného brejku, který nakonec i navzdory bravurnímu zákroku Marc-Andre ter Stegena proměnil Iago Aspas.

O několik desítek vteřin později ale srovnal Lionel Messi. Krátce nato ale přišel zmiňovaný „zářez“.

Messi skvěle našel za obranou Suáreze a ten nabídnutou šanci chladnokrevně využil, jenže sudí branku pro domnělý ofsajd neuznali! Uruguayský kanonýr však v žádném ofsajdu nebyl:

Suárez v druhé půli sice Barcelonu poslal do vedení, hosté ale díky dalšímu z povedených brejků nakonec vyrovnali na konečných 2:2.

Podívejte se na všechny góly zápasu:

Náskok Barcelony na čele tabulky může stáhnout Valencia na pouhé dva body. Umazat manko chtěli ale i další pronásledující vlčáci v čele s Realem Madrid, kterému se to však nepovedlo. V Bilbau totiž remizoval 0:0.

[blog_program_info id=“19156441″]

Úterní zápas Barcelony v Lize mistrů proti Sportingu můžete sledovat živě na O2 TV Fotbal: