Frydrych se trefil do obou branek a Slavia otočila skóre. Fanoušci Baníku dělali výtržnosti!

Hned v 10. minutě zápasu přišel šok – Michal Frydrych poslal centr Hrubého do vlastní sítě a Baník senzačně vedl:

Atmosféra v kotli hostujících fanoušků začala ale brzy houstnout. Ve 25. minutě překonal Milan Škoda brankáře Šustra tečovanou ranou a hned o další 3 minuty později otočil skóre na 2:1 Frydrych, který tentokrát zamířil do správné branky:

To těžko nesli fanoušci Baníku, kteří začali v Edenu odpalovat pyrotechniku.

Zápas musel být v první půli na několik minut přerušen.

Druhý poločas už góly nepřinesl a Slavia Praha zdolala Baník Ostrava 2:1.

Úřadující mistři v tabulce bodově dohnali druhou Olomouc. Baníku hrozí, že s 11 body na kontě přezimuje na sestupové pozici.